• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רמזור הקורונה: דימונה חזרה להיות עיר ירוקה

ראוה''ע, בני ביטון: ''מטרתנו היא לשוב ולפתוח את מוסדות החינוך, התרבות ואת העסקים בעיר ולחזור לחיים של שגרה במהרה. נוכל לעשות זאת רק בהמשך עבודה מאומצת והקפדה על ההנחיות''

צילום: עיריית דימונה

העיר דימונה שבה להיות עיר ''ירוקה'', על פי רמזור תחלואת הקורונה.  ראש עיריית דימונה, בני ביטון: ''בלי רמזור ובלי תכנית רמזור, העיר דימונה, שהייתה בעבר עיר ירוקה והפכה לכתומה, שבה השבוע לסטטוס היאה לה: עיר ירוקה!
הודות למאמץ משותף ועבודה קשה אותם משקיעה עיריית דימונה – אגף הביטחון ובשיתוף התושבים הפכה העיר לירוקה!
הסטטוס החדש ישן הוא אמנם מרנין, אך אל לנו להיות שאננים, ואנו חייבים להמשיך ולהקפיד על ההנחיות, כך אומרים בעירייה.

​​​​​​​ראש העיר, בני ביטון, המוביל את המאבק עם הצוותים המקצועיים, אמר, כי "מטרתנו היא לשוב ולפתוח את מוסדות החינוך, התרבות ואת העסקים בעיר ולחזור לחיים של שגרה במהרה. נוכל לעשות זאת רק בהמשך עבודה מאומצת והקפדה על ההנחיות".

לדברי ביטון, הוא הנחה את השיטור העירוני ומשטרת דימונה להמשיך עם האכיפה המוגברת. ואכן, בדימונה רושמים דוחות ל"עברייני קורונה", אולם הדבר נעשה לא לפני אזהרה והסברה.
ועם בקורונה עסקינן, הרי שהשבוע בוצעו בדיקות קורונה באולם גאון בעיר ומאות מתושבי העיר הגיעו וביצעו להם בדיקות. הגדיל ראש העיר ביטון כשהסתובב ברחבי העיר וקרא לתושבים בכרז יד להגיע להיבדק. 
להלן נתוני התחלואה בנגיף הקורונה המעודכנים לעיר דימונה (14.10.20), מגמות ונתונים נוספים הקשורים בהתמודדות העיר ותושביה, מתוך שקיפות מלאה.

תגובות

End of content

No more pages to load