• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מוארך מעצרם של קטין ובגיר החשודים ברצח ברחוב נצר חזני

שני אחים, בני 17 ו-22, חשודים ברצח ובניסיון לרצח שאירע בתחילת החודש ברחוב נצר חזני בב''ש. בו נדקרו שני צעירים

זירת האירוע (צילום: דוברות המשטרה)

הותרה לפרסום חקירת  אירוע חשד לרצח ונסיון רצח מה-6 באוקטובר, בבאר שבע, במהלכה עצרה משטרת ישראל מספר חשודים. היום יובאו שניים מהם לדיון נוסף בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם. 

וידאו: כוחות משטרה בזירת נצר חזני (ללא קרדיט)

עם קבלת דיווח במוקד 100, אודות אירוע בו נמסר על הבאתם לטיפול רפואי בבית החולים של שני גברים כשהם פצועים פצעי דקירה מרחוב נצר חזני בבאר שבע, המשטרה פתחה בחקירה. עם קבלת הדיווח החלו השוטרים בסריקות ובדיקת הרקע והנסיבות.

חובש בכיר במד"א, רונן גריזק, סיפר לאחר האירוע: "הייתי בנסיעה באמבולנס בדרכי לחולה כשרכב שבא מולי צפצף, סימן לי עם האורות ועצר לידי. צעקו לי מתוך הרכב שיש שני פצועים שצריכים עזרה דחופה. דיווחתי מיד למוקד מד"א להזניק צוות נוסף לאירוע שהייתי בדרכי אליו והכנסתי את שני הפצועים לאמבולנס. ביצעתי בדיקות רפואיות מהירות על מנת להעריך את מצבם שהיה קשה. בסיוע אדם נוסף שהיה איתם ברכב עצרנו את הדימומים מסכני החיים ופיניתי אותם בדחיפות לבית החולים."

​​​​​​​וידאו: זירת האירוע, זמן קצר לאחר המקרה (ללא קרדיט)

בהמשך נמסר כי נקבע מותו של אחד הפצועים. עם קבלת הדיווח במוקד 100 של המשטרה החלו שוטרי תחנת באר שבע בסריקות, אותרה זירה ברח' אחינועם ולמקום הגיעו חוקרי זירת עבירה (מז"פ).  בתום הערכת מצב שערך בזירת האירוע מפקד מרחב הנגב, תת ניצב יאיר חצרוני, הוטלה החקירה על היחידה המרכזית (ימ"ר) נגב.

זירת הרצח (צילום: דוברות המשטרה)

עוד אותו הלילה ועם התקדמות החקירה נעצרו בידי בלשי היחידה המרכזית (ימ"ר) נגב מספר חשודים, כמו גם שני אחים חשודים בביצוע המעשה -  קטין כבן 17 אשר נעצר בסמוך לאירוע ואחיו הבגיר בן ה-22 אשר על פי החשד היה בבריחה עד למעצרו למחרת.

בהמשך החקירה שוחררו בתנאים שאר החשודים למעט הבגיר והקטין. היום, רביעי, יובאו שני החשודים, הבגיר והקטין, לדיון בבקשת חוקרי היחידה המרכזית (ימ"ר) נגב להאריך מעצרם.

קרא עוד:
חשד לרצח בבאר שבע: שני צעירים נדקרו בשכונה י''א​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load