• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נתניהו: ''אם התחלואה תעלה, ההגבלות יעלו''

ראש הממשלה נתניהו מסר הצהרה הערב בדבר הסכם נירמול היחסים עם סודן - וגם הבהיר, שאם ההתחלואה בקורונה תעלה שוב - יוטלו שוב הגבלות על הציבור

הצהרת ראש הממשלה (צילום: לע''מ)

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

ראש הממשלה בנימין נתניהו,מסר הערב (מוצ"ש) הצהרה לתקשורת בעקבות אישור על חתימת הסכם השלום בין ישראל לסודאן והמאבק בנגיף הקורונה. נתניהו ציין כי "משלחת ישראלית תצא לשם בימים הקרובים כדי להשלים את ההסכמים, איראן השתמשה בסודן כשטח הברחה כדי להבריח נשק מסוכן מאוד לחמאס.זה אילץ אותי להורות על צעדים שימנעו את הדבר הזה ,וזה אכן השתנה, ההסכמים הללו טובים לביטחון, ללב ולכיס, תהיינה עוד מדינות".

וידאו: הצהרת ראש הממשלה (צילום: לע''מ)


ראש הממשלה נתניהו גם התייחס להאשמות של שר הביטחון בני גנץ בדבר הסתרת מכירת מטוסי הf-35   ממערכת הביטחון : "אין יסוד לשום אמירה כזו לא היה משא ומתן כזה ולא הייתה התניה מצד האמירויות להסכמה הישראלית למכירת המטוסים כהתניה להסכם שלום. רק לאחר ההסכם, האמריקנים פנו אלינו ואמרו שהאמירויות ביקשו לשקול את הדבר בצורה מעשית רק אתמול ניתנה הסכמתנו בעקבות הבטחת העליונות של ישראל במרחב ".

נתניהו גם התייחס לסוגיית הקורונה ואמר: "אם התחלואה תרד, ההגבלות יירדו. אם התחלואה תעלה, ההגבלות יעלו נעשה מה שצריך. אציע העלאה דרמטית של קנסות למי שלא יכבד את הוראות הממשלה ומשרד הבריאות  צריך לשים את הפוליטיקה בצד ואת ישראל בראש לכל יריבי אני אומר עכשייו צריך להתמקד רק בערבות הדדית ובאחריות."

תגובות

End of content

No more pages to load