• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ערבות הדדית בבית הספר הרב תחומי עמל רמות באר שבע

תלמידי בית ספר עמל רמות ימזו פעילויות שמטרתן לעשות טוב לקשישים בב''ש בתקופת הקורונה. בין היתר - חילקו עוגה לשבת

צילום: יח''צ עמל

תלמידי בית הספר הרב תחומי עמל רמות באר שבע, יזמו פעילויות שונות על מנת לעשות טוב בתקופת הקורונה לקשישים, לצוותים רפואיים ולאוכלוסיות בסיכון. כך למשל, תלמידי שכבת י"א, בהנחיית ובעידוד בת שבע סלע רכזת שכבת י"א, יפעת רימון מחנכת בשכבת י"א, ושאר צוות המחנכים, יצרו קשר יומיומי עם קבוצת וותיקי העיר ודואגים לכל מחסורם. תלמידי שכבת י"ב גייסו כ-20 תלמידים משכבת י', יכשירו וילוו אותם בתהליך של חניכה טכנולוגית ורגשית לוותיקי העיר.

בנוסף, תלמידי שכבת י' בהובלת מחנכת השכבה והרכזת ויקי מסלטי, יצאו במבצע 'עוגה לשבת' כאשר  אפו כל אחר הצהריים והלילה עוגות לצוותים רפואיים ולוותיקי העיר. התלמידים לקחו את היוזמה צעד קדימה ואספו עשרות מתנות לתרומה לרווחת הילדים המאושפזים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. הילדים התרגשו לקבל את המתנות שהיוו עבורם מזכרת נעימה מתקופת אשפוזם בימים מאתגרים אלה. במכתב תודה ששלח צוות חטיבת רפואת ילדים בבית החולים סורוקה לתלמידים, ציינו את  העשייה המבורכת בימים אלו וכתבו "אתם ללא ספק שותפים לשמחתם של הילדים, אנו מעריכים את דאגתכם לרווחתם של הילדים החולים ומודים על המאמצים להטיב עימם וליצור בעבורם עולם טוב יותר". 

​​​​​​​מטי בילו, מנהלת בית הספר הרב תחומי עמל רמות באר שבע מסכמת את הפעילויות: "ישר כח עצום לצוות המחנכות על היוזמה המבורכת. אין דבר יותר מרגש מלראות את האושר הנסוך על פניו של הנותן ובייחוד של הילדים החיים בעידן שהם מקבלים כל כך הרבה ומגלים שהסוד לאושר טמון בנתינה. הדבר רק מחזק את ההבנה  שלמעשה החינוכי יש תפקיד עליון בתהליך עיצוב דמות הבוגר."

תגובות

End of content

No more pages to load