• 05 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''יוצאת לחיים חדשים'': שירה איסקוב השתחררה מסורוקה

איסקוב הגיעה לסורוקה במצב אנוש, אחרי שבן זוגה היכה אותה ודקר אותה בכל חלקי גופה, בראש השנה. בתום הליך שיקום ארוך, היום היא השתחררה מסורוקה. בני משפחתה נפרדו בדמעות מהצוות המסור שטיפל בה

שירה איסקוב (צילום מאלבום משפחתי)

שירה איסקוב פונתה לחדר הטראומה בסורוקה ממצפה רמון בערב ראש השנה. היא הגיעה במצב אנוש כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית ומפציעות דקירה בחלקי גופה השונים, אחרי שבן זוגה לחיים היכה אותה ודקר אותה בפניה. לאחר ייצוב מצבה בחדר הטראומה היא הובהלה לחדר ניתוח שם נותחה במשך שעות ארוכות. בתום הניתוח הממושך היא הועברה ליחידה לטיפול נמרץ כללי.

במהלך האשפוז  עברה סידרת ניתוחים וטופלה על ידי צוות רב מקצועי הכולל: כירורגים כלליים, כירורגים לב וחזה, פה ולסת, פלסטיקאים, עיניים ומרדימים.  לאחר ההתאוששות ביחידה לטיפול נמרץ כללי היא הועברה לטיפול במחלקה כירורגית ובהמשך החלה בהליך שיקום במחלקת השיקום בבית החולים, במהלכו טופלה על ידי אנשי הצוות המולטידיסיפלינארי במחלקה: רופאים מומחים בשיקום, אחיות, צוות ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, שירות סוציאלי, קלינאית תקשורת ופסיכולוגית.

שירה איסקוב בבית החולים (צילום שהשמפחה התירה לפרסם בתקשורת)​​​​​​​

היום שוחררה שירה מבית החולים לאחר כחודש וחצי של אשפוז, להמשך שיקום קרוב לבית הוריה, מתוך רצון וצורך להיות קרובה לבנה ובהמלצת אנשי מקצוע. במפגש מרגש מאד שהתקיים במחלקה, נפרדו ממנה הרופאים והצוותים שטיפלו בה לאורך כל אשפוזה, חיזקו אותה ואיחלו לה בהצלחה בהמשך דרכה. 

ד"ר יולי טרגר, מנהל מחלקת השיקום בסורוקה: "אני שמח שהגענו ליום הזה. שירה עברה אצלנו תהליך ריפוי משמעותי, הן פיזי והן רגשי. שיתוף הפעולה המלא שלה עם הצוות שלנו, הביא לשיפור ניכר במצבה. יחד עם זאת, צפויה לה עוד דרך ארוכה ומאתגרת בהסתגלות למצב החדש עד לריפוי מלא. מהכרותי אותה,  היא לוחמת אמיתית ונחושה מאד, ואין לי ספק שהיא תצלח את הליך השיקום שעוד צפוי לה.  היא נכנסה לכולנו עמוק ללב ומה שבטוח הוא שאנחנו תמיד נהייה כאן עבורה לכל צורך". שירה ובני משפחתה נפרדו בדמעות מהצוות במחלקה.

מספרת שירה: " היום אני משתחררת, יוצאת לחיים חדשים. יש לי דרך ארוכה לעבור עד שאסיים את כל התהליך הרפואי אך אני עם הפנים קדימה, אופטימית וחזקה מתמיד.אני רוצה להודות לכל הצוות הרפואי של בית חולים סורוקה שטיפלו בי במקצועיות, מסירות  ואנושיות.״

תגובות

End of content

No more pages to load