• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח''כ שלמה קרעי: נעצור התאמת טפסים רשמיים למשפחות להט''ביות

שר המשפטים הורה לשנות טפסים ממשלתיים כך שיירשם ''הורה 1'' ו''הורה 2'', במקום אבא ואימא - כך שיתחשב במשפחות להט''ביות. ח''כ קרעי (ליכוד), נציג הנגב, מבטיח לעצור את זה

ח''כ שלמה קרעי (צילום: הגר כהן / CC BY SA 4.0)

שר המשפטים אבי ניסנקורן הציע לשנות טפסים ממשלתיים, על מנת שאלה יתאימו גם למשפחות בהן שני ההורים בני אותו מין. במקום ''שם האב'' ו''שם האם'', יירשם ''הורה 1'' ו''הורה 2''. 

הצעת החוק המקורית של "יש עתיד" נפלה בשבוע שעבר, אך שר המשפטים הודיע כי טפסים ממשלתיים מסוימים יותאמו למשפחות להט"ב. על פי הצעת החוק המקורית שנדחתה  בקריאה טרומית  ברוב של 48 מתנגדים מול 25 תומכים, ח"כ יוראי להב הרצנו ביקש לעגן חוקית את "הגיוון הקיים בתא המשפחתי בישראל". מרבית חברי כחול לבן נעדרו מההצבעה, מלבד ליו"ר הסיעה ח"כ איתן גינזבורג, אשר הפר את המשמעת הקואליציונית ותמך בהצעת החוק.

ניסנקורן לא הצביע למרות שנכח במליאה ואף ציין כי ''מדובר בהצעת חוק ראויה''. לדבריו, ניתן בצע כבר עתה את השינוי בטפסים רשמיים רבים. 

ח''כ שלמה קרעי (ליכוד), נציג הנגב, גיחך לנוכח הצעתו של ניסנקורן והבטיח לעשות הכל להפיל אותה: ''נעצור את זה בעזרת השם'', כתב בחשבון הטוויטר שלו. "כבד את הורה 1 והורה 2 למען יאריכון ימיך..." כך ניסנקורן, שמצטרף לחופש ההצבעה של בנט, בצעד ראשון לתיקון עשרת הדיברות. בקרוב בספרי הלימוד...''.

הציוץ של ח''כ קרעי
​​​​​​​

"כבד את הורה 1 והורה 2 למען יאריכון ימיך..."

כך ניסנקורן, שמצטרף לחופש ההצבעה של בנט, בצעד ראשון לתיקון עשרת הדיברות.
בקרוב בספרי הלימוד...

נעצור את זה בעז"ה. https://t.co/lvGkVY8cn4

— שלמה קרעי - Shlomo Karhi (@shlomo_karhi) November 1, 2020תגובות

End of content

No more pages to load