• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''במקום בו רואים תיקים, אתם תראו אנשים''

כך אמר עו''ד אלעד דנוך, יו''ר מחוז דרום בטקס ההסמכה ל-105 עורכי דין חדשים, המצטרפים ל-4,400 חברות וחברים מאשדוד בצפון ועד אילת בדרום

עו''ד אלעד דנוך (צילום: יח''צ, באדיבותו)

105 עורכות ועורכי דין חדשים הוסכמו בשבוע שעבר במחוז דרום והצטרפו ל-4,400 חברות וחברים מאשדוד בצפון ועד אילת בדרום. בשל מגבלות הקורונה שלא אפשרו את ההתכנסות וקיום טקס ההסמכה המסורתי, האירוע התקיים ללא קהל והועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של לשכת עורכי הדין. הפרקליטים שהוסמכו במחוז דרום קיבלו לראשונה שי צנוע - חותמות לעבודה.

הטקס התקיים במעמד ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, נשיאת העליון השופטת אסתר חיות וראשי המחוזות.
עו"ד אלעד דנוך, יו"ר מחוז דרום, ברך את המוסמכים החדשים: "אתם יוצאים לדרך חדשה, לעבודה שהיא שליחות אמיתית וזכות גדולה. לא משנה באיזה תחום תבחרו, אם בנזיקין או פלילי, משפחה או דיני עבודה, אתם מהיום, יכולים לשנות מציאות, לשנות חיים. 

"אתם דור העתיד של הלשכה, אתם פרקליטי המחר, אל תוותרו, תנו את הנשמה, תהיו חרוצים, יסודיים ונחושים. שלא יספרו לכם שלהצלחה יש כתובת, שהיא צריכה להיות באזור גאוגרפי כזה או אחר, מי שמוכשר מצליח, ומי שעובד קשה קוצר את הפירות, במקום בו רואים תיקים, אתם תראו אנשים".

את תעודות ההסמכה קיבלו עורכות ועורכי הדין הטריים בבית הלשכה בבאר-שבע ובשלוחות אשדוד ואשקלון.  במקביל, יזם מחוז דרום הפקת חותמות אישיות לעורכות ועורכי הדין החדשים, שנענו ברצון ליוזמה וצפויים לקבל כבר בימים הקרובים את החותמות האישיות החדשות שלהם.

תגובות

End of content

No more pages to load