• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אות ''מנהיגות פורצת דרך'' לראש עיריית ב''ש

האות הוענק על ידי ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד לשנת 2020: ''דנילוביץ' הוא דוגמא למנהיגות מקומית מסורה, מקצועית, יצירתית, קשובה וכמובן פורצת דרך''

ראש עיריית ב''ש מקבל את אות רוטשילד (צילום: עיריית ב''ש)

‏התקופה האחרונה והאתגרים הרבים שהביאה עימה העלתה על נס את החשיבות להוקיר ולציין את המנהיגות המקומית ופורצת הדרך ברחבי ישראל. לטובת זאת, החליט ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד,  כי מידי שנה יעניק "אות למנהיגות פורצת דרך" לדמות ציבורית אשר תרמה תרומה משמעותית לחברה הישראלית בהובלת מנהיגות לצמצום פערים, לחברה מגוונת ולצמיחה חברתית-כלכלית בישראל. 

לאחר תהליך בחינה מעמיק הוחלט להעניק לראשונה את ״אות המנהיגות פורצת הדרך״ לשנת 2020  לראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ'. דנילוביץ' הוא דוגמא למנהיגות מקומית מסורה, מקצועית, יצירתית, קשובה וכמובן פורצת דרך. הפרס יוענק במסגרת אירוע העשור לתכנית המנהיגות "שגרירי רוטשילד" שיתקיים במהלך חודש נובמבר.

זה למעלה מעשור פועל ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד בעיר באר שבע, כאשר הוא שותף לחזון של ראש העיר, דנילוביץ', לעיר ולמרחב הנגב. זאת על ידי קידום שיתופי פעולה עם גורמים מקומיים רבים ובהפעלת תכניות המנהיגות ״קו הזינוק״ ו״שגרירי רוטשילד״, בהשמה של בוגרי תכניות הצוערים לשלטון המקומי, לאסטרטגיה ותכנון אורבני ולחינוך בלתי פורמאלי. בקדנציה הנוכחית אף זכה הארגון לחזות בבוגרת הארגון, תושבת העיר, שיר אלימלך, חוברת אל הפעילות המבורכת של דנילוביץ' ומכהנת כחברת מועצת העיר מטעם רשימתו.  

ענת נחמיה לביא, מנכ"לית ארגון שותפויות רוטשילד, "מידי יום אנו פועלים בארגון להכשרה וטיפוח של מנהיגות צעירה ומגוונת בפריפריות הגאוגרפיות וחברתיות ולכן אני רואה חשיבות גדולה בהוקרה וציון של מנהיגות כזו. אני נרגשת כי יש לנו את הזכות להעניק את האות לרוביק דנילוביץ' שמגלם הלכה למעשה את המנהיגות אותה אנו עומלים כדי ליצור."

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע: ״כמשרת ציבור זהו כבוד גדול עבורי לקבל אות הוקרה מארגון ׳שותפויות אדמונד דה רוטשילד׳, שמטפח ומצמיח את דור המנהיגות העתידי של מדינת ישראל. אני מלא הערכה והתרגשות ואמשיך, ככל יכולתי, בשליחות הציבורית למען החברה הישראלית שאני כה אוהב״.תגובות

End of content

No more pages to load