• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נתניהו על חיסוני הקורונה: ''אור בקצה המנהרה''

למרות האופטימיות בעניין החיסון לקורונה - יחלפו עוד חודשים רבים, אולי שנה, עד שישראל תשתחרר מההגבלות. ראש הממשלה ושר הבריאות קראו לא להקל ראש בכל הקשור למניעת ההדבקה בקורונה

הודעת ראש הממשלה בעניין החיסונים (צילום: לע''מ)

מאת: משה פריאל ,כתבנו בכנסת

לאחר חתימה על קניית החיסונים מחברת "פייזר",יצאו היום (שישי) בצהריים ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין בהצהרה משותפת הקוראת לציבור לא להיות שאננים להנחיות גם לאחר עסקת החיסונים "זו בשורה אך לא צפירת הרגעה''. 

ראשון הדוברים היה נתניהו: "זה יום גדול למדינת ישראל ויום גדול בדרך לניצחון שלנו על הקורונה .ברגעים אלה אנו חותמים על ההסכם עם פייזר.החיסון דורש שתי מנות לאדם ,השאיפה היא שאספקת החיסונים תחל בינואר ותתגבר בחודשים שלאחר מכן .הדבר תלוי באישוריםמשל רשויות הבריאות בארה"ב ובישראל."

וידאו: הודעת ראש הממשלה ושר הבריאות (צילום: לע''מ)


עוד הוסיף:  "יש לנו עוד הסכמים עם חברות מבטיחות בדרך לקבלת חיסונים, המטרה היא לאפשר חיסון לכל אדם בישראל בלי יוצא מן הכלל .אני עובד מול ידידי, מנהיגי העולם, כדי להבטיח שנקבל החיסון עם מדינות מובילות בעולם ולא נידחק בתור". נתניהו ניצל את המעמד לברך את מנכ"ל פייזר :"אני רוצה להודות למנכ"ל חברת פייזר ,אלברט בורלה ,על שיחות הטלפון ביננו,הוא היה קשוב לי בכל שעה של היממה,גם בשתיים לפנות בוקר .אני מודה על שהשיחות ביננו הביאו להסרת המכשולים האחרונים ולסגירת העסקה,לרבות הוספת מיליון מנות חיסונים לאזרחי ישראל''. 
"עד קבלת החיסונים ,ומתוך הנחה שהם יאושרו ,יחלפו עוד חודשים ולכן כולנו מצווים לשמור על ההנחיות והכללים עד אז.היום אנו רואים את האור בקצה המנהרה."

שר הבריאות יולי  אדלשטיין אמר: "אנו מגיעים לכאן עם בשורה חשובה, אך לא צפירת הרגעה . אנו מקווים שכבר בתחילת 2021 יגיעו כמויות משמעותיות של החיסון של חברת פייזר לישראל ,זאת בשורה חשובה ביותר ,אבל כפי שאמרתי עלינו לא להיכנס למצב של שאננות ,יש עדיין לשמור על עטיית המסכות ,שמירת המרחק וכל הכללים הבריאותיים."

תגובות

End of content

No more pages to load