• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: שוטרי מג''ב עוצרים שני ילדים שרכבו על טרקטורון מאולתר

בן 15 ואחיו בן ה-5 נעצרו בעת שניסו להימלט משוטרי מג''ב שרדפו אחריהם, אחרי שנתפסו רוכבים על טרקטורון באגי מאולתר

רגע המעצר של הילדים (צילום: דוברות המשטרה)

שני אחים, בני 15 ו-5, נעצרו באיזור הכפר אל קסום, אחרי שניסו להימלט ממרדך של שוטרי מג''ב, שתפסו אותם נוסעים בטרקטורון באגי מאולתר, שעלול היה לסכן את חייהם.

תיעוד ממצלמות גוף ורכב: מרדף של כוחות משמר הגבול ושוטרי אגף התנועה אחר רכב "באגי" מאולתר בנגב הסתיים במעצר של קטין בן 15 שניסה להימלט מהשוטרים עם אחיו בן ה- 5.

וידאו: תיעוד המרדף ומעצר הילדים ממצלמות גוף (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​

אתמול התקיים מבצע אכיפה של שוטרי ומתנדבי מג"ב ביחידת יט"ר (יחידת הטרקטורונים) הפועלים על רכבי שטח משטרתיים מסוג מבריק ושוטרי אגף התנועה למיגור עבירות תנועה מסכנות חיים בפזורה בנגב. במסגרת המבצע איתרו השוטרים "באגי" מאולתר וכשסימנו וכרזו לו לעצור לבדיקה הוא החל בנסיעה פרועה בשטח בניסיון להימלט מהשוטרים.  הודות לרכבי השטח המשטרתיים הכוחות ניהלו אחריו מרדף בתנאי שטח קשים במהלכו הבחינו שמדובר בנהג קטין ולצידו קטין נוסף. 
במהלך המרדף וכתוצאה ממהירות הנסיעה ותוואי השטח נפלו חלקים מה"באגי" ועפו אבנים לעבר הרכבים המשטרתיים. 

בשלב מסוים המרדף הוביל לבית בכפר מכחול שבמועצה האזורית אל קסום, שם ירד הנהג והחל לברוח רגלית ולאחר מרדף קצר הוא ואחיו הקטן נעצרו. 

בפעילות כאמור נעצרו שני אחים, הנהג בן ה- 15 ואחיו בן ה- 5 תושבי הכפר מכחול שבפזורה בנגב ובסיומה של החקירה הוא שוחרר למעצר בית של 5 ימים וה"באגי" הוחרם.


תגובות

End of content

No more pages to load