• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיריית ב''ש השקיעה 3 מיליוני שקלים בחלוקת מחשבים לתלמידי העיר

שר החינוך, יואב גלנט התארח בבאר שבע לטקס חלוקת מחשבים יחד עם ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ'

צילום: דוברות עיריית ב''ש

למעלה מ-400 מחשבים ניידים נוספים מחולקים בימים אלו לתלמידים בבאר שבע בהשאלה כחלק מפרוייקט ארצי שיזם שר החינוך, יואב גלנט על מנת לאפשר שוויון הזדמנויות לתלמידי ישראל. זאת בנוסף להשקעה של עיריית באר שבע הנאמדת בלמעלה מ-3 מיליון שקלים לרכישת וחלוקת מחשבים לתלמידים.
 
אתמול, שני, השתתף השר גלנט יחד עם ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' בטקס חלוקת מחשבים בבית הספר נתיבות יורם בעיר. בטקס לקחו חלק גם מ"מ וסגנית ראש העיר באר שבע, מחזיקת תיק החינוך ד"ר חפצי זוהר, מנהל מחוז הדרום במשרד החינוך רם זהבי, סגן ראש העיר באר שבע שמעון בוקר, ראשת מנהל החינוך זהבה הראל, מנהלי מחלקות חינוך ומנהלת בית הספר נתיבות יורם.
 
מספר המחשבים שהתקבל והחלוקה בבאר שבע מבוססים על מיפוי שערכו מנהלי בתיה"ס. שר החינוך, יואב גלנט: ״שמחתי להגיע לבאר שבע למבצע חלוקת המחשבים, יחד עם ידידי, ראש העיר רוביק דנילוביץ׳, שמשקיע רבות בחינוך ילדי העיר ומוביל את מערכת החינוך בעיר להישגים בכל התחומים. בחודשים הקרובים נמשיך לחלק 150 אלף מחשבים ניידים עבור כל ילדי ישראל דרך אלפי בתי ספר בכל רחבי הארץ, ובכך נקדם את המהפכה הדיגיטלית במשרד החינוך״.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' הודה לשר החינוך על השותפות החשובה, הנחישות וההתגייסות בקידום המהפכה הדיגיטלית במערכת החינוך בתקופה מאתגרת זו. ראש העיר חזר והדגיש את החשיבות לאפשר עצמאות למנהלי בתי הספר בהחלטות להפעלת המוסד החינוכי וציין: " יש לתת עצמאות מוחלטת וגמישות ניהולית מלאה למנהלות ומנהלי בתי הספר, להפעיל את המוסד החינוכי בכלים הטובים והנכונים שעומדים לרשותם"

בתום טקס חלוקת המחשבים קיימו ראש העיר והשר דיון באולם מועצת העיר באר שבע במסגרתו העלו את מגוון האתגרים וההזדמנויות נוכח משבר הקורונה.
 
יש לציין שמיד עם כניסתו של שר החינוך, יואב גלנט, לתפקידו הוא הצהיר כי אחד מהדגלים המרכזיים שהוא יניף יעסוק בצמצום הפערים הטכנולוגיים, והפיכת מערכת החינוך לדיגיטלית וחדשנית. לאור זאת, הוא גיבש תכנית לאומית רחבת היקף, וגייס לטובתה סכום חסר תקדים של 1.2 מיליארד ₪. תכנית זו כוללת שורה רחבה של פעולות ובכלל זה חלוקת מחשבים ניידים.


תגובות

End of content

No more pages to load