• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סערה פוליטית: הליכוד בב''ש נגד אוני' בן גוריון - בגלל שלט בד

אלמונים תלו שלטים כנגד ראש הממשלה על גג בניין הספריה ובסניף הליכוד זועמים: ''בין אוניברסיטת בן גוריון לעיר באר שבע לא מפרידה גדר, אלא חומה - חומה של ניתוק''. האוניברסיטה: ''השלט הוסר מיידית''

השלטים על גג הבניין באוני' (צילום סלולרי)

סערה פוליטית חדשה: אלמונים תלו שלטים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו על גג הספריה, בו קראו לו ''מושחת'' וקראו לו ללכת בעברית, בערבית וברוסית. השלטים כתובים בכתב יד ואל מודפסים כפי שנהוג לראות בהפגנות בבלפור וברחבי העיר באר שבע. בסניף הליכוד המקומי זועמים על כך שהשלטים לא הורדו מיידית.

בליכוד מתכוננים לארגן הפגנה כנגד מה שהם מגדירים ''השמאל הקיצוני של האוניברסיטה'', טענו שהאוניברסיטה מנותקת מהעיר, שהיא עיר ליכודית, שלא ''תוריד את הראש מול השמאל''.

סניף הליכוד באר שבע מפרסם הערב תגובה, על מה שהוא מכנה ''שלטי הסתה על גג אוניברסיטת בן גוריון נגד ראש הממשלה נתניהו: בין אוניברסיטת בן גוריון לעיר באר שבע לא מפרידה גדר, אלא חומה - חומה של ניתוק. סניף הליכוד ב״ש וצעירי הסניף, מתכוונים להפגין כנגד זיהום המרחב הציבורי שמבצעת אוניברסיטת בן גוריון בעיר באר שבע. בבחירות האחרונות לכנסת, אחד מכל שני בעלי זכות הצבעה בעיר בחרו בתנועת הליכוד. נגמרו הימים שתושבי באר שבע הורידו את הראש בפני השמאל הקיצוני של אונ׳ בן גוריון''.

מהאוניברסיטה נמסר: ''לא ידוע מי תלה את השלט אך הדבר נעשה ללא ידיעה וללא אישור של האוניברסיטה. משהתגלה הדבר השלט הוסר מידית''.

שמעון בוקר סגן ראש העיר ויו"ר מועצת הליכוד בבאר שבע: "אוניברסיטת בן גוריון משתמשת במבנה שהוא לא פרטי שלה. האוניברסיטה ממומנת על ידי מדינת ישראל בושה וחרפה אני מאוכזב מאוניברסיטת באר שבע. אם הם לא יודעים על הדבר הזה ואנחנו גילינו להם הם צרכים לגנות את זה ולהסיר את זה מיד ולהגיש תלונה במשטרה מצלמות במקום יכולות לזהות מי עשה זאת . השתמשו במבנה ציבורי בכדי להכפיש את ראש ממשלת ישראל זה בושה ודגל שחור מעל אוניברסיטת בן גוריון הוא בודאי היה מתהפך בקברו."

תגובות

End of content

No more pages to load