• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קרעי: ''החלטת סער לפרוש מהליכוד - מעוררת סלידה''

בליכוד מגיבים לעזיבת סער: ''נטש את הליכוד דווקא בשעה שראש הממשלה נתניהו מביא מיליוני חיסונים לאזרחי ישראל''

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

טלטלה ודרמה בליכוד  בעולם הפוליטי: ח"כ גדעון סער ליכוד שנחשב,ליריבו הגדול של נתניהו הודיע הערב, שלישי, כי הוא מתכונן מחר להתפטר מהכנסת ולהקים מפלגה חדשה. בנאומו תקף סער את נתניהו ואמר: "אנחנו נמצאים במשבר הפוליטי הגדול ביותר במדינת ישראל לפני שנה ניסיתי לחולל דרך תנועתי שינוי בהנהגת המדינה זה הכרחי, התנועה הפכה לכלי שרת עבור האינטרסים של העומד בראשה איני יכול עוד לתמוך בממשלה בראשות נתניהו צוו השעה הוא החלפת שלטון נתניהו ולהביא את הכוחות הטובים ביותר לפוליטיקה אתמודד מול נתניהו כדי להחליפו".

וידאו: הצהרת גדעון סער, הערב (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)
​​​​​​​


"אני לוקח בחשבון את האפשרות שהבחירות לא יוקדמו וייתכן שתימצא פשרה שתאריך את חיי הממשלה .אולי במעשה שאני עושה היום יהיה תמריץ לדחייתן ,אבל מרגע שקיבלתי החלטה עלי לצאת לדרך חדשה."

בתגובה להודעתו הודיעה  מפלגת הליכוד כי בהחלטתו סער נוטש את הימין וכי הוא עוזב כי הוא הובס בפריימריז וכי בסקרים הפנימיים של הליכוד שנערכו בימים האחרונים הוא צונח לעשירייה השנייה ".עוד הוסיפו כי סער שנשבע פעם אחר פעם "הליכוד הוא ביתי ולא אפרוש אם אפסיד, אני לא מאמין ברסיסי מפלגות "הובס, הפר את כל הבטחותיו ונטש את הליכוד דווקא בשעה שראש הממשלה נתניהו מביא מיליוני חיסונים לאזרחי ישראל .

"סער החליט לנטוש את הימין ,לחבור ללפיד ולהצטרף לרשימה ארוכה של פוליטיקאים שנטשו את הליכוד ואחר כך התרסקו לחלוטין".

על פי הערכות של גורמים המקורבים לסער המפלגה שתקום תהיה מפלגת ימין מרכז על בסיס של "מפלגת דרך ארץ" של חברי הכנסת יועז  הנדל וצבי  האוזר שמות נוספים שעלו כמועומדים הם חברי הכנסת יפעת שאשא ביטון ,מיכל שיר, שרן השכל  ומי שבמשך השבוע האחרון היה חידת התקשורת האם הוא ייכנס בסוף לעולם הפוליטי הרמטכ'ל לשעבר גדי  אייזנקוט .

ח"כ שלמה קרעי ליכוד נציג הדרום במפלגה הגיב לעזיבתו הצפוייה של סער "מצער שמי שהיה בשר מבשרה של תנועת הליכוד החליט להפנות עורף דווקא בתקופת משבר. ההחלטה להצטרף לגוש "רק לא ביבי" מעוררת סלידה בקרב הציבור הימני ותבוא לידי ביטוי בקלפי אם סער החליט לעזוב,  עליו להתפטר מהכנסת לאלתר ולהשיב את המנדט לליכוד"

תגובות

End of content

No more pages to load