• 05 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

10 שנות מאסר לנאשם משבט עאצם שאנס קטינה

תושב שבט עאצם נידון ל-10 שנות מאסר אחרי הורשע באונס קטינה אותה פגש בפארק

צילום הדמיה. קרדיט: Image by James Timothy Peters from Pixabay

10 שנות מאסר בפועל ופיצוי בסך 100,000 שקלים נגזרו על נאשם בן שבט עאצם, על אונס קטינה אותה פגש בפארק.

בית המשפט ציין כי הנאשם אינו זכאי להתחשבות הניתנת למי שהודה ונטל אחריות למעשיו. כמו כן ציינו השופטים  כי המתלוננת העידה ועמדה בגבורה בחקירה נגדית לא פשוטה כשהיא מבקשת לומר את דברה אל מול הנאשם עצמו (אף שהוסבר לה שקיימת אפשרות להעיד שלא בנוכחות הנאשם ובאמצעות הוועדות חזותית).

באשר לפרטי המקרה המותרים בפרסום:  ב-15 בספטמבר, 2018, בסמוך לשעה 23:15, שהתה הקטינה, אז כבת 16.5, בפארק הסמוך לביתה, יחד עם חברתה של אימה. בסמוך אליהן ישבה א' יחד עם הנאשם ואחרים והם שמעו מוסיקה רועשת. בין הנאשם והקטינה לא הייתה היכרות מוקדמת.  הקטינה וחברתה של אמה ביקשו מא' להנמיך את המוסיקה, ועל רקע זה ניצת ביניהן ויכוח, שהחל להתלהט. 

הנאשם, שהיה עד לוויכוח, פנה אל הקטינה והציע להסיע אותה לביתה ברכבו ואמר לה "תיכנסי לאוטו...אני אקח אותך ליד הבית ואני אוריד אותך שם כדי שאת והיא לא תריבו..." והקטינה הסכימה. הקטינה נכנסה לרכב והתיישבה בכיסא הנוסע, בסמוך לנאשם אשר נהג ברכב. באותה העת, ישב בכיסא הנוסע במושב האחורי, חברו של הנאשם אשר זהותו אינה ידועה. 

מיד לאחר האמור, נעל הנאשם את דלתות הרכב ואמר לקטינה כי ייסעו תחילה יחד לשגב שלום להוריד את חברו ולאחר מכן יחזיר אותה לביתה. הקטינה הסכימה ולדבריה לא חשדה בדבר.

בכניסה לשגב שלום עצר הנאשם את הרכב בו נסע יחד עם הקטינה וחברו, הנאשם ירד מהרכב בתחנת דלק לצורך תדלוק, בין היתר, ורכש עבור שלושתם משקה "אקסל". 
בהמשך, ירד האחר מהרכב והנאשם נסע עם הקטינה לשטח פתוח ומבודד סמוך לשגב שלום. הנאשם שאל את הקטינה אם היא בתולה, והקטינה השיבה בחיוב. בתגובה לכך, אמר הנאשם לקטינה ששמע שמישהו אחר כבר "ז**ן אותה". 

הנאשם התעלם מדברי המתלוננת, אמר לה שהוא "יבדוק אם היא בתולה", ובעוד המתלוננת ישובה במושב הנוסע הנאשם התיישב עליה השעין את המושב אחורה והורה למתלוננת לשכב. המתלוננת סירבה והנאשם הפשיל בכוח את מכנסיה ותחתוניה של המתלוננת, הוריד את נעליו ואת המכנסיים שלבש, ובעל אותה שלא כדין בכך שהחדיר את אצבעותיו לאיבר מינה של המתלוננת ואמר לה שהיא לא בתולה. 

בהמשך לאמור,הנאשם אנס את הקטינה. המתלוננת צעקה ובכתה וביקשה מהנאשם שיחדל ממעשיו, אבל הנאשם לא שעה לתחנוניה ואמר לה "רק אחרי שאני אגמור אני אקח אותך לבית.." וציין שאין לה ממה לפחד שהוא לא ירצח אותה.

בנוסף, הנאשם ביצע במתלוננת מעשה מגונה בכך שנישק את הקטינה בכח, בצווארה ובפיה ונגע בשדיה, ותוך כדי הורה לה לומר לו שהיא ''הזונה שלו''. המתלוננת המשיכה לבכות, התנגדה למעשיו של הנאשם והכתה בידה על חלון הרכב ובתגובה הנאשם סטר על פניה של המתלוננת ואחז בידה בחוזקה. הנאשם חדל ממעשיו רק לאחר שהגיע לסיפוקו המיני.  לאחר האמור, הנאשם החזיר את המתלוננת לביתה סמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר. 

בעקבות מעשיו של הנאשם, דיממה המתלוננת מאיבר מינה ונגרמו לה פצעי שפשוף באיבר מינה.


תגובות

End of content

No more pages to load