• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תאונה קטלנית סמוך למפעל רותם אמפרט

בן 50 נהרג בהתנגשות רכבו במשאית בצומת צפית בנגב. צוותי מד''א ואיחוד הצלה הוזעקו לזירת האירוע, לוחמי אש מתחנות דימונה וקמ''ג טיפלו בזירה הקשה

צילום : תיעוד מבצעי כב״ה דימונה

הרוג בהתנגשות בין משאית לרכב פרטי בצומת צפית. נהג הרכב הפרטי, כבן 50, התנגש במשאית ונפצע באורח אנוש. לוחמי אש מתחנות דימונה וקמ''ג סייעו לחילוצו, אך צוותי הרפואה נאלצו לקבוע את מותו במקום. בזירה היה פצוע נוסף, כבן 40,  שהוגדר במצב קל והועבר להמשך טיפול רפואי על ידי מד"א. בנוסף, הצוותים ביצעו ניתוק למקורות אנרגיה בכלי הרכב וסריקות לשלילת הימצאות לכודים נוספים. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים.

זירת התאונה (צילום: תיעוד מבצעי כב״ה דימונה)​​​​​​​

יוספי עשור חובש איחוד הצלה: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ורכב. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה וחילצו את גופתו של הנהג שמותו נקבע בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

התאונה אירעה סמוך לשעה  07:34.  חובש על אופנוע מד"א צביקה אייזיק סיפר: "כשהגענו למקום הבחנו שמדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו משאית ורכב פרטי מעוך, נהג הרכב גבר כבן  50 נלכד ברכב, הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול תוך כדי חילוצו מהרכב, הוא היה ללא נשימה וללא דופק ולאחר זמן קצר נאלצנו  לקבוע את מותו. טיפלנו גם בנהג המשאית גבר בשנות הארבעים פונה במצב קל".

תגובות

End of content

No more pages to load