• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האוניברסיטה מארחת כנס שיוויון בבריאות לנגב

בכנס בהובלת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב והרשות לפיתוח הנגב, ישתתפו אישים בולטים ממערכת הבריאות והאקדמיה

פרופסור דניאל חיימוביץ (צילום: דני מכליס)

ביום שלישי, ה-29 בדצמבר, ייערך כנס מקוון בנושא שוויון בבריאות בנגב וחיזוק שותפויות בעידן קורונה. במסגרת זו,  כל צמרת המערך למאבק בקורונה, יחברו במטרה לקדם שוויון בבריאות בנגב. בכלל זה ישתתפו:

המשנה למנכ"ל משרד הבריאות היוצא, פרופ' איתמר גרוטו;  ראש מטה "מגן ישראל", תומר לוטן; ראש ביה"ס לבריאות הציבור באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופסור נדב דוידוביץ'; מייסד ומנהל מכון המחקר של שירותי בריאות כללית, פרופ' רן בליצר, ועוד מומחים מובילים בתחום הבריאות והאקדמיה.

הכנס,  בהובלת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב והרשות לפיתוח הנגב, יהיה פתוח לקהל הרחב ויתקיים בפורמט של פאנל מומחים בהשתתפות: צמרת משרד הבריאות, קופות החולים, בתי החולים בדרום סורוקה וברזילי, בכירי החוקרים והמדענים מאוניברסיטת בן-גוריון ומנהלי הרשות לפיתוח הנגב, במטרה ליצר שיח משותף והכרחי לחיזוק שותפויות בין כל הגופים בתקופת הקורונה בעיקר בעקבות תחילת התחסנות הציבור.

הכנס נערך ביוזמת ביה"ס לבריאות הציבור בפקולטה למדעי הבריאות והפקולטה לניהול יחד עם הרשות לפיתוח הנגב.

נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופסור דניאל חיימוביץ: "הקורונה היא מקרה בוחן מצוין להתנהלות מערכת בריאות וחשוב להפיק לקחים לא רק אחרי סיום המשבר אלא כבר במהלכו, בכדי שניתן יהיה לתקן ולשפר באופן מיידי. אך מבחינת אוניברסיטת בן-גוריון, הקורונה הוכיחה לנו שיותר מתמיד הכרחי לשדרג את מערך הבריאות בדרום וניתן לעשות זאת במספר צעדים ברורים ופשוטים. לפני כל דבר אחר המדינה צריכה לאפשר לנו להנגיש את לימודי הרפואה לתושבי הדרום. 70% מתושבי הדרום שלמדו רפואה באוניברסיטת בן-גוריון נשארו לעסוק ברפואה בדרום. בדומה לזה יש עוד מספר מהלכים שניתן וקל לבצע בכדי שתושבי הנגב והדרום יזכו לשירותי בריאות כמו בכל אזור אחר בארץ".

מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מוריוסף: "הרשות לפיתוח הנגב פועלת כבר שנים רבות בתחום הבריאות במטרה לחזק את הקשרים בין גורמי הבריאות בנגב, בעיקר בימים אלה של מגפה עולמית. רק איחוד כוחות ושיתוף פעולה בין כל הגורמים יביא לקץ הקורונה".

להרשמה לכנס


על פי ''שימוש ההוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load