• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הוארך מעצרו של מאמן נערים בכדורסל החשוד במעשים מגונים בקטינים

החשוד, בן 40, תושב באר שבע, חשוד כי ביצע מעשים מגונים בנערים אותם אימן. המשטרה פנתה לציבור : ''כל מי שיש בידו חשש כי ילדיו נפגעו ממעשה בנסיבות המתוארות, יסור לתחנת המשטרה הקרובה לדווח''

צילום הדמיה. למצולם אין קשר לכתבה. קרדיט: Image by Bingo Naranjo from Pixabay

משטרת ישראל עצרה חשוד במעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות. במשטרת ישראל נפתחה ב-25 בנובמבר חקירה בחשד למעשים מגונים תוך ניצול יחסי מרות של מאמן כדורסל בנערים אותם אימן במסגרת חוג כדור-סל בבאר שבע.

עם סיום חקירתו הראשונה שוחרר החשוד בתנאים מגבילים. צוות החקירה בתחנת באר שבע המשיך במלאכתו ועם התווספות חשדות חדשים בנוגע למעשיו עוכב היום החשוד לחקירה ובסיומה הוחלט על מעצרו.

החשוד, תושב באר שבע כבן 40, הובא בפני בימ"ש השלום בבאר שבע. ''אנו פונים לציבור כי כל מי שיש בידו חשש כי ילדיו נפגעו ממעשה בנסיבות המתוארות לסור לתחנת המשטרה הקרובה ולדווח''.

בית משפט השלום בבאר שבע, נעתר היום, שלישי, לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של המאמן החשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים, עד ל-1 בינואר, 2021.


על פי ''שימוש ההוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 
תגובות

End of content

No more pages to load