• 09 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד אם בת 18 ובן זוגה בן ה-38: התעללו בבתם הפעוטה

הפעוטה הובאה לסורוקה כשהיא סובלת מחבלות - וכך נתגלתה ההתעללות. לנאשם הרשעות קודמות בעבירות איומים, תקיפת בת זוג, וכן מאסר על תנאי

צילום המדיה. המצולם אינו קשור לכתבה (קרדיט: Image by Jenny Friedrichs from Pixabay)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה הבוקר, שני, לבית המשפט המחוזי בב"ש שני כתבי אישום נגד אם בת 18 ובן זוגה בן 37 בגין התעללות בקטין או חסר ישע. בנוסף, מיוחסות לנאשם בכתב האישום מספר עבירות של תקיפת קטין.

על פי עובדות כתבי האישום, שהוגש באמצעות עו"ד טלי פלדמן, הנאשמים, במהלך המגורים המשותפים ביחד, התעללו בבתה של הנאשמת בת 9 חודשים, הזניחו אותה, לא סיפקו לה טיפול רפואי ואף גרמו לה לחבלות של ממש, שבר ברגל, ועוד. כמו כן, במספר הזדמנויות, נשך הנאשם את הפעוטה בעוצמה משמעותית בגופה, ובכך גרם לה לחבלות ולדימומים. ב-6 בדצמבר, 2020, בשעות הערב, השאירו הנאשמים את הפעוטה על ספה בסלון דירתם, והלכו לחדרם. כעבור זמן מה, הפעוטה נפלה מהספה ונחבלה בראשה. על אף שהחבלה הייתה ניכרת לעין, הנאשמים לא לקחו את הפעוטה לקבל טיפול רפואי, עד ליום למחרת.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם תקף במספר הזדמנויות גם את שלושת ילדיו הקטינים.

מבקשת המעצר עולה, כי הנאשם ביצע את העבירות, שעה ששני תיקים תלויים ועומדים נגדו. לנאשם הרשעות קודמות בעבירות איומים, תקיפת בת זוג, וכן מאסר על תנאי.

תגובות

End of content

No more pages to load