• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אם המורים לא יחוסנו, מערכת החינוך תושבת ב-12 בינואר''

תחלואת הקורונה ממשיכה לעלות, אבל בממשלה לא מסוגלים להגיע להחלטות. מזכל'ית הסתדרות המורים גילתה את מצוקת אנשי החינוך: ''אנחנו מתחסנים כמו גנבים בלילה''

הדיון בוועדת החינוך (צילום: ערוץ הכנסת)

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

עימות בוועדת החינוך, על רקע העליה המדאיגה בתחולאת הקורונה. ראש הממשלה מבקש לסגור את מערכת החינוך, אך הכאוס הפוליטי מקשה עליו לקבל החלטות. משרד הבריאות בוועדת החינוך: ''התחלואה עולה וגואה בגנים, בחטיבות, בתיכונים, בכל מגזר ובכל מקום''. הנהגת ההורים הארצית, מצידה, טוענת כי ''כ-40% מהתחלואה במוסדות החינוך של המגזר החרדי''. יפה בן דויד, מזכ"לית הסתדרות המורים:''חסנו את עובדי ההוראה. אנחנו מתחסנים כמו גנבים בלילה''.

וידאו: הדיון בוועדת החינוך (צילום: ערוץ הכנסת)
​​​​​​​

ד"ר אפרת אפללו, מנהלת המחלקה לחינוך ולקידום הבריאות במשרד החינוך התריעה בוועדת החינוך: "יש הרבה מאוד תחלואה והתפרצויות בבתי ספר, בגנים, בחטיבות, בתיכונים, בכל מגזר ובכל מקום. התחלואה בכל המדינה עולה. גואה, ולא מחכה לאף אחד.  אם לא נעצור הכל בצורה רוחבית במדינה כלום לא ישתנה".   ד"ר אפללו התייחסה לדרישה לחסן  את עובדי ההוראה: "יש ועדה שמורכבת מ -45 אנשי מקצוע – היא זו שקובעת את התעדופים ואנחנו מתנהגים בהתאם לכך". יפה בן דויד חזרה ואמרה כי אם המורים לא יחוסנו, המערכת תושבת ב-12 בינואר.

צופית גולן, הנהגת ההורים הארצית: "כ-40% מהתחלואה היא במערכת החינוך החרדית. בניכוי התחלואה במגזר החרדי, המצב במערכת החינוך הכללית לא נורא בכלל".

יו"ר הוועדה ח"כ רם שפע אמר כי אף אחד לא טוען שאין תחלואה במערכת החינוך, אך יש לקבל החלטה שתאזן בין כל השיקולים ותדאג לתלמידים הן לבריאותם הפיזית והן לבריאותם הנפשית.


חדשות // חדשות מקומיות

כתב אישום: בת 26 מב''ש מכרה סמים לנערים

על פי כתב האישום, תחת שם הקוד ''נסיעה ב-50 שקלים'', הנאשמת מכרה גראס לקטינים ואף נהגה ברכב תחת השפעת הסם

 תגיות: כתב אישום, קטינים, סמים, באר שבע, ברנז'ה NEWS, דני בלר

דני בלר,

יום שני | 04 ינואר 2021

Google+whatsappFacebookTwitter

צילום הדמיה. קרדיט: Image by Peggy und Marco Lachmann-Anke from Pixabay

כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים, נגד דניאלה גוז, בת 26 מבאר שבע, המייחס לה ביצוע עבירות רבות של סחר בסמים, הדחת קטינים לסם, החזקת סמים מסוכנים שלא לשימוש עצמי, ועוד. את כתב האישום הגישה אתמול עו"ד אירה ויימן קריקון מפרקליטות מחוז דרום (פלילי) לבית משפט השלום בב"ש.

על פי עובדות כתב האישום, הנאשמת באופן שיטתי ויום יומי לאורך זמן רב סחרה בסמים, כשהיא לא בוחלת במכירת סמים לקטינים והכל לשם בצע כסף. בנוסף לכך, נהגה הנאשמת תוך כדי עישון הסמים וגם בכך סיכנה את הציבור.

''נסיעה ב-50 שקלים''

מכתב האישום עולה, כי במועדים  רבים,  שחלקם  אינם  ידועים  במדויק  למאשימה,  במהלך  כשמונה  חודשים  עד ל19 בדצמבר 2020,  כמעט בכל יום ולעיתים אף יותר מפעם אחת ביום, א.א, אז קטין, שלח אל הנאשמת הודעות וואטסאפ וביקש ממנה "נסיעה ב-50 שקלים'' כשהוא מתכוון לכך שבמהלך הנסיעה עמו הנאשמת תספק לו את הסם תמורת תשלום בסך של 50 ₪.
 
בהזדמנויות אלה , הנאשמת נפגשה עם הנער  א.א, הסיעה אותו ברכב ברחבי העיר באר שבע ובמהלך הנסיעה נתנה לו שלוש או ארבע סיגריות מגולגלות, שהכילו את הסם, במשקל כולל שלא ידוע במדויק למאשימה ואפשרה לנער לעשן את הסם במהלך הנסיעה. בתמורה לסם, א.א שילם לנאשמת 50 ₪ בכל פעם.

זאת ועוד: במספר  מועדים  שאינם  ידועים  במדויק  למאשימה,  במהלך  התקופה  הנ"ל,  א.א  הצטרף לנסיעותיה הפרטיות של הנאשמת מחוץ לבאר שבע ובמהלך נסיעות אלה, הנאשמת, אשר נהגה ברכב, עישנה "ג'וינט" שהכיל את הסם ונתנה לעשן את הסם גם א.א, מבלי לגבות ממנו תשלום על כך. כמו כן על פי כתב האישום, הנאשמת פגשה בשני צעירים נוספים וסיפקה להם קנביס בדרך דומה. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load