• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שגב שלום: חצי טון בשר פיגולים, תותים מעזה - וחיבורי חשמל פירטיים

יום סוער בשגב שלום: חצי טון בשר ממקור לא ידוע נמצא בבית עסק. חיבורי חשמל פירטיים אותרו ונותקו - ואפילו ניתנו 15 דוחות על אי-עטיית מסכה

תפיסת בשר ממקור לא ידוע בשגב שלום (צילום: משטרת ישראל)

משטרת ישראל בשילוב גורמי אכיפה ערכו פעילות אכיפה משולבת בשגב שלום במהלכה נתפס בשר במשקל של כחצי -טון ממקור שאינו ידוע והושמד, כמו גם הושמדו עשרות ק"ג תותים ואותרו חיבורי חשמל לא חוקיים אשר נותקו.

בפעילות אכיפה משולבת שנערכה בידי שוטרי תחנת ערוער - נקודת שיטור שגב שלום במשטרת ישראל ותביעות רישוי עסקים בשיתוף גורמי אכיפה בהם מס הכנסה, יחידת הפיצו"ח מרחב דרום במשרד החקלאות, משרד הבריאות, פקחי המשרד לאיכות הסביבה, המשטרה הירוקה, חברת החשמל, מנהל הדלק והגז, נאספו ראיות המעידות על ניהול עסקים ללא רישיון כמו כן, בוצעו בקרות בתוך 7 בתי עסק אשר לימדו על ליקויים שונים שיש בהם משום סיכון לשלום הציבור וביטחונו.

וידאו: פעילות המשטרה בשגב שלום (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​

שוטרי מפקדת אכיפת חוק הקורונה מסרו 15 דו"חות בגין אי עטיית מסיכה, הפעלת עסק האסור בהפעלה והתקהלויות אסורות. 

עובדי חברת החשמל איתרו חיבורי חשמל לא חוקיים המעידים על גניבת חשמל ופגיעה בתשתיות. בוצעו ניתוקים ונפתחה חקירה.  בניהול ספרי העסקים שנבדקו ע״י רשויות המס, נמצאו חשדות לליקויים מהותיים רבים לרבות אי רישום תקבולים. מפקחי יחידת הפיצו"ח מרחב דרום בליווי וטרינר מחוזי מצאו בבית עסק בשר ממקור שאינו ידוע וללא התוויה במשקל כולל של כחצי טון, כמו גם מוצרי בשר אשר פג תוקפם. הבשר הועבר להשמדה  הממצאים הועברו להמשך טיפול.

בנוסף נתפסו והושמדו כ 70 ק"ג תותים אשר עפ"י החשד הוברחו מעזה.  פקחי מנהל הדלק והגז איתרו 2 בתי עסק אשר עפ"י החשד עסקו במכירת גז ללא היתר, לחשודים נמסרו דו"חות קנס, בלוני הגז נתפסו והם זומנו לחקירה.  כלל הממצאים הועברו להמשך טיפול במחלקות המשפטיות של היחידות האוכפות. 

"פעילות האכיפה המשולבת הנה חלק ממגוון פעילויות אותן מובילה משטרת ישראל יחד עם גורמי האכיפה הנוספים למען בטחון ושלום הציבור", כך נמסר מהמשטרה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load