• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד תושב סחנין: יידה אבנים על כלי רכב בב''ש

יאסר מיעארי, בן 37, יידה אבנים ולבנות בטון על כלי רכב בצומת הרחובות קק''ל דרך חברון בב''ש וחסם את התנועה באמצעות גדר

צילום הדמיה. קרדיט: Image by Maaark from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום, שני, לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד יאסר מיעארי, בן 37 מסח'נין, אשר יידה על הכביש אבנים ולבנות בטון גדולות, שאך בנס לא פגעו בכלי הרכב הרבים.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד שולי רוטשילד, ב-6 בינואר , בסמוך לצומת הרחובות קק"ל-דרך חברון בב"ש, יידה הנאשם על הכביש במשך דקות ארוכות מספר רב של לבנות בטון גדולות וכן אבנים בודדות בעת שבנתיב הכביש זרמה תנועה ערה של כלי רכב, ובכך סיכן את בטיחות המשתמשים בדרך באותה עת. חלק מכלי הרכב אשר נסעו בדרך בה יידה הנאשם את הלבנות והאבנים אשר הבחינו במעשי הנאשם, נאלצו לסטות ממסלול נסיעתם לדרך חלופית ,על מנת שלא להיפגע ממעשי הנאשם. בשלב מסוים, הנאשם הניח חלק מגדר שהקיפה אתר הבנייה, והניח גם אותו על הכביש ובכך חסם את תנועת הרכבים, וכן המשיך לזרוק אבנים אשר גרמו לחסימה מלאה של הכביש למעבר כלי רכב נוספים.

מכתב האישום עולה, כי הנאשם שב והמשיך לסכן את המשתמשים בדרך גם לאחר שעוכב לחקירה ושוחרר בתנאים. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של סיכון חיי אנשים במזיד בנתיב תחבורה, הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו, איומים ועוד. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. התיק נחקר בתחנת ב"ש.

תגובות

End of content

No more pages to load