• 18 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תושבי דרום הר חברון עלו לי''ם, דורשים מנתניהו להסדיר את ההתיישבות

בעצרת המחאה נאמו תושבי היישוב עשהאל במועצה האזורית הר חברון, אורי ברטפלד יו"ר פורום ההתישבות הצעירה ואילת השחר אמיתי ילדה בת 12 תושבת היישוב שהוריה גורשו מגוש קטיף

צילום: דוברות דרום הר חברון

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

הערב, שלישי, עלו לירושלים מאות תושבי הר חברון, בשיירת מכוניות ארוכה בהובלת יוחאי דמרי ראש המועצה. בעצרת המחאה נאמו תושבי היישוב עשהאל במועצה האזורית הר חברון, אורי ברטפלד יו"ר פורום ההתישבות הצעירה ואילת השחר אמיתי ילדה בת 12 תושבת היישוב שהוריה גורשו מגוש קטיף ובנאום מרגש ונוגע ללב קראה לראש הממשלה להפסיק את הסבל של התושבים ולהביא הסדרה וכן ראש המועצה יוחאי דמרי. לדברי דמרי, היישובים הוקמו על אדמות מדינה ועל פי הדרג המקצועי אין מנעיה להסדרתם, מה שנדרש הוא אישור ממשלה.

וידאו: עצרת התושבים (צילום: דוברות דרום הר חברון)
​​​​​​​


"לא מדובר  בהתיישבות צעירה. אלו יישובים בני 20 שכבר מתחתנים ילדים ומגדלים נכדים. כשפולארד הגיע הביתה כולנו ההתרגשנו אבל התחושה הייתה קשה מדוע לקח כל כך הרבה זמן עד שזה קרה, גם בהתישבות הצעירה אנו שואלים למה צריך לחכות כל כך הרבה זמן'', אמר דמרי. 

''אדוני שר הביטחון וראש הממשלה אנחנו מבינים שעכשיו יש בחירות אבל שימו את הפוליטיקה בצד למען הצד האנושי. שימו את המחלוקות בצד והקשיבו לילדים להורים לאמהות והאבות. הם רוצים לחיות עם מים חשמל, ביוב, תקשורת. ראש הממשלה הוכחת איך מדינה קטנה קיבלה חיסונים בהובלה מול כל העולם כי רצית ואתה יכול. גם כאן אתה יכול תסדיר את ההתיישבות הצעירה עכשיו!''.

תגובות

End of content

No more pages to load