• 18 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איזור התעשייה המבוקש: 431 הצעות ב-א.ת שקד באופקים, 47 זכו

ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל, הכריזה על 47 זוכים במכרז פומבי לרכישת זכויות חכירה לשטחים בייעוד תעשיה ותעשיה קלה ומלאכה

איזור התעשייה שקד (צילום מסך מתוך סרטון תדמית של החבר הכלכלית לאופקים)

פארק התעשיות המבוקש: לא פחו מ-431 הצעות הוגשו לרכישת זכויות חכירה בפארק התעשייה שקד באופקים, המשלב מסחר ותעשיה יחדיו, במיקום אסטרטגי עבור יזמים, בקרבת עוקי תחבורה ראשיים. ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל, הכריזה על 47 זוכים במכרז פומבי לרכישת זכויות חכירה לשטחים בייעוד תעשיה ותעשיה קלה ומלאכה בא.ת. שקד, אופקים.

הזוכים ישלמו לרשות מקרקעי ישראל בין  318,018 שקלים לבין 4,967,700 (לא כולל מע"מ) ועוד הוצאות פיתוח על סכום של בין 308,250 שקלים לבין 1,555,148 (כולל מע"מ). למכרז התקבלו 220 הצעות דיגיטליות ו-211 הצעות פיזיות.

וידאו: פארק התעשיה שקד (מקור: אופקים חדשים - החברה הכלכלית לפיתוח אופקים בע''מ)


על פי חברה הכלכלית לפיתוח אופקים, "שקד" הינו  אזור תעשייה, תעסוקה ומסחר בשטחה של עיריית אופקים. "שקד" משתרע על שטח של 708 דונם וכולל שטחים לתעשייה נקייה, למסחר ,למבני ציבור ושטחים ציבוריים ירוקים. עבודות התכנון באתר הגיעו לסיומן וכעת מתבצעות עבודות התשתית והפיתוח. לאחריהן עם תהליך השיווק והוצאת היתרי הבנייה יחלו לעלות על קרקעת הפארק כ-100 מפעלים.

אזור התעשייה "שקד" נכלל במפת אזורי עדיפות לאומית ומסווג כאזור פיתוח א' לתעשייה, המעניק למפעלים בפארק הטבות מקסימאליות בהתאם לחוק לעידוד השקעות הון.

ועוד על תנופת הבניה בנגב: ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל, הכריזה על "י. דביר יזמות ובניה (יצחקי) בע"מ" כזוכה במכרז פומבי לרכישת זכויות חכירה לבניית 96 יח"ד במתחם אחד למגורים ב' בשכונת "רמות יורם", נתיבות. הזוכה ישלם לרשות מקרקעי ישראל  18,979,140שקלים (לא כולל מע"מ) ועוד הוצאות פיתוח בעלות 11,932,860 שקלים (כולל מע"מ). למכרז התקבלו 7 הצעות.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load