• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפגנה מול ביתו של השר ביטון בירוחם

כ-30 מתושבי אביגיל שבהר חברון הפגינו מול ביתו של השר במשרד הביטחון מיכאל ביטון, בדרישה להסדיר את ההתישבות בהר חברון

השר נפגש עם תושבי אביגיל (צילום: דוברות הר חברון)

מאת :משה פריאל ,כתבנו הפוליטי

מעל שלושים תושבי אביגיל שבמועצה אזורית הר חברון (בינהם משפחות נשים וילדים), יצאו להפגין הבוקר למען הסדרת ההתיישבות הצעירה מול ביתו של השר מיכאל ביטון בירוחם. השר יצא לקראתם וישב לשוחח עמם. התושבים סיפרו לשר על הקשיים שחווים מעל ארבעים משפחות שגרות במקום, בעיות בתשתיות מים, חשמל, כבישים ואינטרנט, אך הממשלה לא יכולה להשקיע תקציבים בפיתוח היישוב, למרות שקמו על אדמות מדינה. ביישוב גרים כאמור קציני צבא ומשטרה ובעלי מקצועות חופשים, והאפשרות להסדירו תלויה רק בהחלטת ממשלה.

בימים אלה פועלים במועצות האזוריות, ומועצת יש"ע לקדם את הסדרת היישובים. שבוע שעבר התקיימה הפגנה בירושלים והשבוע התקיימה הפגנת הילדים בזמן ישיבת הממשלה. בנוסף מגיעים תושבי עשהאל ואביגיל להפגין מול בתיהם של שרים בממשלה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load