• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משאית להובלת אמוניה התהפכה, הנהג הדיף ריח אלכוהול

הלילה התהפכה משאית המשמשת להובלת אמוניה בכניסה לדימונה. הנהג הדיף ריח אלכוהול, אך סירב לעבור בדיקה - ונעצר

צילום: תיעוד מבצעי כיבוי וצלה

משאית המשמשת להובלת אמוניה התהפכה בכניסה לדימונה. הנהג, בן 64, הדיף ריח אלכוהול, אך סרב לעבור בדיקה ונעצר. צוותי כיבוי והצלה טיפלו בזירה, למנוע סכנה לציבור מחומרים מסוכנים. 

במשטרה התקבל הלילה דיווח אודות התהפכות משאית להובלת אמוניה ריקה בכניסה לדימונה. שוטרים הגיעו למקום וסגרו את זירת ההתהפכות ונהג המשאית עוכב לחקירה לאחר שהדיף ריח חזק של אלכוהול. משעמד בסירובו לבדיקת אלכוהול הוחלט על מעצרו של החשוד, תושב קריית מוצקין כבן 64, הוא יובא בפני בימ"ש השלום בבאר שבע.

צוותי כיבוי והצלה שהגיעו למקום  זיהו  משאית סמיטריילר הפוכה על צידה ומיד ביצעו פעולות לתיחום הזירה בעזרת כוחות המשטרה אשר היו במקום, סגירת הציר משני צדדיו ואיסוף מידע בדגש על החומר שמובילה המשאית. לאחר בדיקה והצלבת מידע הובחן כי מדובר במיכלים המובילים חומר מסוג אמוניה. בזירה בוצע מיגון מלא לצוותים במקום ופעולות משולבות לסריקה ושלילת הימצאות לכודים או נפגעים במשאית ובזירת האירוע, בוצעו פעולות ניטור לשלילת הימצאות החומר באוויר וניתוק מקורות אנרגיה.

​​​​​​​נהג המשאית פונה במצב קל לטיפול רפואי על ידי מד"א. כאמור, מאוחר יותר נעצר.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load