• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אבוקסיס OUT, אלונה IN: ברקת חוזרת להוביל את הפועל ב''ש

יממה בלבד אחרי פרישתו המפתיעה של המאמן יוסי אבוקסיס, אלונה ברקת בהודעה מפתיעה משלה לאוהדים: ''אני חוזרת, הסגל יהיה רחב ואיכותי יותר''

חוזרת הביתה: אלונה ברקת (צילום: דני בלר)

יממה בלבד אחרי פרישתו המפתיעה של מאמאן הפועל באר שבע יוסי אבוקסיס, במה שהוגדר כ''חילוקי דיעות'' עם הנהלת הקבוצה, אלונה ברקת, מי שהובילה את הפועל באר שבע להישגים כבירים שולפת הפתעה משלה ומודיעה שהיא חוזרת לבירת הנגב, להוביל את הפועל. בימים הקרובים, הודיעה, תמנה מאמן חדש להפועל. הסיבה לפרישתו של אבוקסיס: ביקורתו על תפקודה של הקבוצה.

''אני מבקשת להודיע שאני חוזרת להוביל את המועדון'', הודיעה לפני דקות אחדות.  ''כמו שכולכם יודעים לפני כשנה החלטתי לקחת צעד אחורה ולהתנתק מהניהול הפעיל היומיומי, בציפייה שיגיע בעלים חדש שימשיך את העשייה המפוארת שעשינו פה במשך שנים. בהעדרי, אסי והנהלת המועדון עשו עבודה מעולה, אבל בסופו של דבר מועדון כדורגל כמו הפועל באר שבע חייב בעל בית.
יוסי התפטר אתמול מהמועדון. הצטערתי על ההתפטרות ועוד יותר על הדרך, אבל אני מעדיפה לזכור לו את ההישגים היפים ומאחלת לו הצלחה בהמשך'', הסבירה.

''בכדורגל אין זמן לשקוע בעבר, במיוחד לא בתקופה המאתגרת שבה אנו חיים. משבר הקורונה עדיין בעיצומו ויחייב שינויים רבים בענף בכלל ובמועדון שלנו בפרט. לשמחתי הקדמנו הרבה מועדונים בהיערכות נכונה למצב הכלכלי המורכב ולכן אנו נהנים מיציבות יחסית''.

''אנחנו במקום החמישי בליגה, 2 נקודות מהמקום השלישי ו-6 מהמקום השני. אנחנו מרחק נגיעה ממקום באירופה שזו המטרה העיקרית שלנו העונה. ביום שני יש לנו משחק נגד מכבי ת"א, ביקשתי מאליניב להיות על הקווים במשחק הזה ואני מצפה מהשחקנים שלנו שיתנו לו את כל מה שיש להם ועוד קצת''.

''הצוות המקצועי בראשות אליניב עובד כבר תקופה על ביצוע חיזוקים נקודתיים היכן שצריך, יש להם את הגב שלי ועד שהחלון ייסגר הסגל יהיה רחב ואיכותי עוד יותר. בימים הקרובים נמנה מאמן חדש למועדון ואני בטוחה שביחד נשיג את המטרות שלנו''.

''בזכותכם, בזכות המסורת של המועדון הזה, מסורת וDNA של ווינרים שלא נרתעים משום אתגר, עברנו כבר אתגרים גדולים מאלה ותמיד הצלחנו כמועדון מאוחד, דבק בערכיו ומכבד את כל אנשיו. בימים הקרובים בכוונתי לזמן את כל שחקני ועובדי המועדון לשיחה אישית, חלק היום וחלק בהמשך השבוע''.

''מבקשת מכולם להתנתק מרעשי הרקע ולהתרכז בכדורגל'', סיימה אלונה ברקת את הודעתה. 

תגובות

End of content

No more pages to load