• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ראש עיריית ב''ש סייר במתחם החיסונים של מכבי בסינמה סיטי

מעודדים להתחסן - ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ׳ בביקור במתחם החיסונים של מכבי שירותי בריאות

צילום: מכבי שירותי בריאות

עם פתיחת המסחר בהתאם להנחיות הממשלה, ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ׳ קיים השבוע סיור במתחם החיסונים של מכבי שירותי בריאות בסינמה סיטי, יחד עם ראש מחוז הדרום במכבי קרן שכטר אזולאי, מנהלת מרחב באר שבע העיר מזל חדד, ומנהלת מרחב מר״ן עפרה יטוב.

במהלך הביקור התרשם ראש העיר מהיערכות מכבי לחסן אלפי אנשים ביום במתחם הרחב שהוקם בסינמה סיטי, שכולל 20 עמדות חיסונים. על פי נתוני מכבי, התחסנו עד כה 30,000 איש בבאר שבע, שהם 74% מאוכלוסיות היעד מגיל 16 ומעלה. בנוסף, 80% מחברי מכבי בעיר בגילאי 50+ כבר התחסנו.

כמו כן, מכבי החלה לבצע בשבוע האחרון פעילויות יזומות בשיתוף פעולה עם עיריית באר שבע, במטרה לעודד את האוכלוסייה הצעירה בעיר לצאת ולהתחסן. מבצעי החיסונים התקיימו בפארק הסופרים, בקרייה החרדית בשכונה ו׳ והיום במרפאת מכבי באוניברסיטת בן גוריון.

קרן שכטר אזולאי, ראש מחוז הדרום במכבי שירותי בריאות: "עם פתיחת המסחר אנחנו נמצאים בנקודה שתכריע את סוף המגיפה. בעלי העסקים שעד כה היו הקורבן הכלכלי של המגיפה, הופכים להיות בחזית הלחימה בנגיף. האם יתמרצו עובדים להתחסן? האם ישאירו את העסקים נקיים מקורונה ויכניסו רק מתחסנים? המבחן הוא בקרב הצעירים שחוסנו רק 38% - אותם צעירים שמסתובבים בקניון, בחדר הכושר ובמופעים. החל מהיום המעסיקים הם המשפיעים על משק פתוח או הדבקה מחודשת וסגר, יותר מהרופא והאחות".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load