• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שחמטאי מועדון ב''ש ויקטור מיכלבסקי ויוליה שוויגר - אלופי ישראל

הישג מרשים לשחקני מועדון השחמט באר שבע באליפות הארץ ה-40 בשחמט לגברים ולנשים, שנערכה בחיפה

צילום: דורית ליטבו,  ד''ר מרק ליפשיץ, מועדון השחמט באר שבע.

במשחקי אליפות הארץ ה-40 בשחמט לנשים ולגברים, שנערכו השבוע בחיפה, רשמו שחקני המועדון מבאר שבע הישג מרשים נוסף: בתום המשחקים, הוכרזו רב אמן ויקטור מיכלבסקי והאמנית הבינלאומית יוליה שוויגר כאלופי ישראל.

אין זו זכייתו הראשונה של מיכלבסקי באליפויות הארץ. בשנת 1996 הוא סיים את התחרות במקום ראשון-שלישי בשיתוף עם מתחרים אחרים, אולם בשנת 2014 הוא כבר זכה בתחרות  לבד. בתחרות השנה, על מנת  להגיע אל התואר הנכסף, נאלץ מיכלבסקי לזכות בסדרה של ארבע ניצחונות ברצף (כולל ניצחונות על יריביו העיקריים רב אמן תמיר נבאתי ואביטל בורוחובסקי). האלוף הישן-חדש סיים את התחרות כשהוא צובר 7 נקודות ב-9 משחקים. במקומות שני-שלישי סיימו אמן פיד''ה עידו גורשטיין ממועדון השחמט כפר סבא ושחקן נוסף ממועדון השחמט באר שבע, רב אמן תמיר נבאתי, כשכל אחד מהם צובר 6,5 נקודות.

מבחינתה של האמנית הבינלאומית יוליה שוויגר, האלופה המכהנת משנת 2018, הדרך אל התואר הייתה הרבה יותר קלה. 8 ניצחונות והפסד בודד הבטיחו לה זכייה בתחרות סיבוב לפני הסוף. למקום השני הגיעה נדיה רפרון ממועדון השחמט ראשון לציון עם 6 נקודות. במקומות שלישי-רביעי סיימו אמנית פיד''ה מישל קטקוב ממועדון "צפריר" רחובות ועדי פדרובסקי ממועדון השחמט ראשון לציון.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load