• 14 מאי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: צעירים מהדרום רוקדים על כס השופט בביהמ''ש בב''ש

האנרכיה בנגב: צעירים תיעדו את עצמם רוקדים על כס השופט בביהמ''ש בב''ש, תוקפי שומרים בסופר שהגיעו למקום ברכב עם לוחיות מזוייפות טרם נתפסו

רוקדים על כס השופט בביהמ''ש בב''ש (צילום מרשתות חברתיות, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

לא שמים לא על בתי המשפט, על השופטים ועל המשטרה: צעירים תושבי הדרום תיעדו את עצמם רוקדים על כס השופט בבית משפט השלום בב''ש באין מפריע. מקום שהיה אמור להיות מאובטח ברמה מחמירה.

הצעירים העלו את הסרטון לטיקטוק ובין רושמי הלייקים היו שוטרי יחידת הטיקטוק במשטרה, שזיהו אותם והביאו למעצר אחד מהם.

זהו, מן הסתם, עוד אחד מהאירועים הממחישים את האנרכיה השוררת בבאר שבע בפרט ובנגב בכלל.

וידאו: צעירים רוקדים באולם בית משפט השלום בב''ש (צילום מתוך רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


מי שטרם נעצרו את חבורת פורעים, שתקפו שומרים במרכול במרכז מסחרי גדול בבאר שבע, גרמו לפציעתם ונמלטו באין מפריע. הצעירים הגיעו למקום במכונית עם לוחיות זיהוי מזוייפות, נכנסו למרכול, לקחו סחורה ויצאו מבלי לשלם. כשהשומרים ניסו לעצור אותם, הצעירים תקפו אותם. איש מהנוכחים במקום לא העז לעצור בעדם. הצעירים עדיין מסתובבים חופשי.

מי שלא מסתובב חופשי הוא  צעיר כבן 23, אשר בעקבות הסרטון שצולם בבית המשפט נעצר בחשד לעבירות של ביזיון בית משפט ופגיעה במוסדות שלטון.

על רקע הדרדרות נושא הביטחון בבאר שבע, יש מי ששוקלים לעזוב ליישובים בהם תחושת הביטחון טובה יותר: ע', בן 30, היה אמור לרכוש בית בשכונה בב''ש וברגע האחרון עצר את הרכישה: ''ישבנו עם אשתי, יש לנו ילדה קטנה, וחשבנו מה עלול לקרות אם פורצים ינסו לשדוד אותנו לאור יום ואיפה נשים את הרכב כדי שלא יגנבו. אני גדלתי בשכונה ה', ההורים שלי לא היו נועלים את הדלת בבית ורק אחרי שנים התקינו פלדלת. היום אתה לא יודע אם אתה מוצא את האוטו בבוקר ואם לא ייכנסו לך דרך החלון''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.comתגובות

End of content

No more pages to load