• 14 מאי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכון דימות חדיש לילדים נחנך בסורוקה

תרומתם של משפחת נוימן באמצעות הפדרציה היהודית של ניו-יורק (UJA) אפשרה את הקמת מכון הדימות החדש במרכז סבן לרפואת ילדים, הכולל רכש של מכשיר MRI חדש ומתקדם

צילום: דוברות סורוקה

‏מכון דימות חדש לילדים על שם ויליאם ואניטה ניומן, נחנך בטקס וירטואלי שהתקיים במקביל בסורוקה בבאר שבע ובארה"ב עם נציגי משפחת התורמים. בטקס השתתפו: דברה ניומן ברנשטיין ביתם של אניטה וויליאם (ביל) ניומן ז"ל, מל ניומן אחיו של ביל, בני וחברי המשפחה, פרופ' אהוד דודסון, מנכ"ל כללית, ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה, פרופ' אילן  שלף, מנהל מערך הדימות בסורוקה, פרופ' דודי גרינברג, יו"ר החטיבה לרפואת ילדים, ד"ר מיכל מימון מנהלת מלר"ד ילדים, ועמיתים מהפדרציה היהודית של ניו-יורק (UJA): ויקי קומפטר, ארלין כהן, סוזן סילברמן וחנה שלייגר.

תרומתם של משפחת נוימן באמצעות הפדרציה היהודית של ניו-יורק (UJA) אפשרה את הקמת מכון הדימות החדש במרכז סבן לרפואת ילדים, הכולל רכש של מכשיר MRI חדש ומתקדם וכמו כן, חידוש ועיצוב חלל ההמתנה במלר"ד ילדים, פתיחת חדר סדציה חדש וכן את הרחבת חדר בדיקת אחות (טריאז').  התרומה המשמעותית מאפשרת תנאים פיזיים ראויים למתן שירות וטיפול רפואי מיטבי לילדי האזור ולבני משפחותיהם. להקמת המכון החדש ולשדרוג מלר"ד ילדים שותפים רבים בהם: צוות ההנדסה של בית החולים ושל כללית, מערך הדימות בסורוקה, צוותי אדמינסטרציה בסורוקה וקבלנים רבים. הודות לתרומה הנדיבה, שירותים אלה ניתנים במבנה ייעודי לילדים, עם אווירה מרגיעה ומותאמת לילדים.

דברה ניומן ברנשטיין, בתם של ביל ואניטה ניומן: "יש לי הכבוד והזכות לייצג את הוריי באירוע מרגש זה של חניכת מכון חדש של דימות לילדים בחטיבת הילדים בסורוקה. הוריי הטביעו בי את אהבתם לישראל ולעם היהודי כמו שהוריהם הטביעו בהם. המעשים שלהם נועדו להעניק צדקה לעם היהודי בישראל. אני זוכרת בעיקר את תרומתם ומחויבותם של הוריי למשפחות של אנשי צבא בחיל האוויר ברחבי ישראל. אני נרגשת לראות את חזונו החשוב של אבי לטובת ילדי הנגב שמתגשם היום. סורוקה הוא בית חולים איכותי וניחן בצוותים רפואיים מוכשרים ואני מקווה שהציוד והתרומה של מכון הדימות ושיפוץ מלר"ד ילדים תסייע להם בטיפול שהם מעניקים גם במקרים של הצלת חיי ילדים. אני סמוכה ובטוחה שהוריי היו לבטח נרגשים מטקס זה. תודה לכל מי שסייע לנו בסורוקה ולעמיתנו  מהפדרציה היהודית של ניו-יורק (UJA) ולכל מי שהשתתף באירוע.  אני מצפה להגיע ולבקר במתחמים במכון הדימות ובמלר"ד ילדים בסורוקה".

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה : "הודות לתרומתם הנדיבה של ביל ואניטה ניומן ז"ל היקרים, ניתנה לצוות מרכז סבן לרפואת ילדים בסורוקה ובהם למלר"ד ילדים היכולת לספק את השירות והטיפול הרפואי המצוינים בתנאים ברמה בין-לאומית במתחם ראוי וחדש להפליא. המרכז הרפואי סורוקה הוא נכס לאומי בעבור מערכת הבריאות בישראל בזמני שיגרה ובחירום, כמרכז רפואי מוביל, הוא  המרכז הרפואי היחיד המעניק שירותי בריאות ללמעלה ממיליון תושבים באזורנו. פיתוח המשאבים הנדרש לבית החולים הוא אתגר מתמשך ששותפינו וחברינו הנדיבים בהם משפחת ניומן מסייעים לנו לעמוד בו. תרומתה הנדיבה של משפחת נוימן מאפשרת לנו להיות טובים יותר למען תושבינו. תודה לבני המשפחה שהם חלק ממשפחת סורוקה הרחבה על אלפי עובדיה. אני מודה לדברה ניומן ברנשטיין על המשך דרכם של הוריה, על ידידות, חברות אמיתית ומשמעותית ועל תרומתם לפרויקטים רבים בבית החולים. אני מודה לקולגות המקצועיים שלנו בפדרציית היהודית של ניו-יורק (UJA) בניו יורק ובישראל, ושותפינו להנהגת  פדרציית ניו יורק על מקצועיות ושותפות אמיתית ".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load