• 14 מאי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מביש: קבוצת תלמידים מהדרום ביקרה במוזיאון - וגנבה אקדח

התלמידים ביקרו בחאן שער הגיא, ניפצו ויטרינה וגנבו את אקדחו של נתנאל כהן ז''ל, שהיה מפקדו הצבאי של בית הערבה. נער בן 17 עוכב לחקירה

צילום: דוברות המשטרה

תוך יממה, ובפעילות חקירה מאומצת שנערכה במשמר הגבול של משטרת ישראל, אותר אקדח עתיק ששימש לאבטחת שיירה לירושלים במהלך מלחמת העצמאות לאחר שנגנב ממוזיאון.

היום (שני), במהלך שעות הצהריים, הצליחו שוטרי מג"ב לאתר את אקדחו של נתנאל כהן ז"ל שהיה מפקדו הצבאי של קיבוץ בית הערבה ואבטח את משאית הקיבוץ בדרכה לירושלים בשנת 1948, לאחר שאתמול הוגשה תלונה על ידי מנהלת מוזיאון חאן שער הגיא אודות גניבתו. בירור מהיר שנערך התברר כי לפני כשבוע ימים ביקרה במוזיאון קבוצת תלמידים מדרום הארץ ובמהלך ביקורם נגנב הפריט לאחר שנופצה הוויטרינה בתוכה אוחסן.

מיד עם קבלת התלונה החלו פעולות חקירה מהירות שהביאו היום את שוטרי מג"ב מתחנת מטה יהודה אל העיר הדרומית ולאחר שזיהו את התלמידים המעורבים במעשה, הוצאו בבית המשפט צווי חיפוש ועברו לחקירה לגלויה.

בהמשך היום בוצע חיפוש בביתם של מספר חשודים במעורבות במעשה וברשותו של אחד מהם אותר האקדח שנגנב. האקדח נאסף ע"י הבלשים והחשוד קטין בן 17 הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load