• 14 יוני 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

13 תושבי באר שבע נעצרו, ברשותם אגרופן, אלות וסכינים

משטרת באר שבע חדרה לקבוצות ברשתות חברתיות ויירטה מסרים על כוונת תושבים לנוע בחבורות כשהם אוחזים כלי תקיפה

כלי תקיפה שנמצאו אצלו החשודים (צילום: משטרת ישראל)

לפני מספר ימים פורסם לראשונה כי משטרת באר שבע חדרה לרשתות חברתיות במטרה לנטר כוונות לבצע מעשי אלימות בבאר שבע ובסביבותיה. משתתפים בקבוצות קיבלו הודעות כי מודיעין תחנת באר שבע מנטר את הקבוצה בנוסח: ''''משטרת ישראל - מודיעין תחנת באר שבע: הודעה זאת מופצת לכלל חברי הקבוצה. אנחנו ערים ומודעים להתנהלות והתכנונים בקבוצה, אנו יודעים מי האנשים בקבוצה כולל שם וכתובת, הודעה זו יצאה בכדי להזהיר אתכם לא להתעסק בפלילי, לא לפגוע באיש לא להשתמש באלימות ולחדול מכלל התכנונים  המדוברים בקבוצה''. אחרי שההודעות הופצו - החלו מעצרים וחברים בקבוצות עוכבו לחקירה. 

וידאו: המעצרים בבאר שבע (צילום: משטרת באר שבע)


המשטרה מוסרת הבוקר כי אתמול, חמישי,  תוך קשב לרשתות  החברתיות משטרת ישראל ביצעה מעצרם של 13 חשודים תושבי באר שבע בחשד להתקהלות אסורה והחזקת כלי תקיפה. ''בהמשך לפעילות ניטור הרשתות החברתיות נודע למשטרת ישראל על כוונת תושבים בבאר שבע לנוע בחבורות תוך התקהלות אסורה והחזקת כלים החשודים ככלי תקיפה'', נמסר מהמשטרה.

''בפעילות שוטרי תחנת באר שבע בסיוע לוחמי יס"מ נגב ולוחמי מג"ב אותרו מס' התקהלויות בתנועה רגלית. השוטרים ביצעו חיפושים על גופם של החשודים ואיתרו כלים חשודים ככלי תקיפה, בהם אגרופן, סכינים, אלות.  נעצרו 13 חשודים והועברו לחקירה בתחנת המשטרה. משטרת ישראל תאפשר את חופש המחאה כל עוד היא עומדת בלשון החוק ותנהג באפס סובלנות כלפי המפרים אותו''.

כבר אתמול, חמישי בלילה, ניכר כי המשטרה פחות סובלנית כלפי כוונות להפר את הסדר הציבורי, כך לדברי עדי ראיה: ''הפעם לא הזהירו, עצרו. כנראה שמי שנעצר, לא ייצא בקרוב ממעצר''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load