• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנהלת התעשייה האזורית נגב מזרחי נחנכה רשמית באזור התעשייה ערד

היום (שלישי 25.5) נחנכה בערד מנהלת התעשייה האזורית נגב מזרחי במעמד מנכ"ל משרד הכלכלה דוד לפלר, ראש עיריית ערד ניסן בן חמו, ראש מועצת כסיפה עבד אלעזיז נסאסרה ומנכ"ל אשכול נגב מזרחי אליעזר יעקב

צילום: יהודה פישל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בהמשך לטקס הרשמי, אותו ארגן ואירח מנהל מנהלת התעשייה האזורית יעקב בן שמעון, התקיימה ישיבה חגיגית לדיון בחזון ובאסטרטגיה של המנהלת אשר מביאה לידי ביטוי את התפיסה האזורית ולוקחת בחשבון את מנועי הצמיחה האזוריים המתהווים כמו שדה התעופה בנבטים, ביה"ח השני בנגב, הרכבת העתידית, מרכז הסייבר והחדשנות ועוד.

כל הפרויקטים הללו מחייבים את המנהלת לקדם שיתופי פעולה בין גורמי התכנון לבין הרשויות המקומיות בנגב, כשעל הפרק נמצאים נושאים כמו: תשתיות, תחבורה, טיפול באשפה, גיבוש תמהיל תעשיות ושירותים, יצירת סטנדרט אחיד וגבוה לשירותים וכתובת מקצועית מרכזית אחת לליווי וקידום יוזמות כלכליות במרחב.

משרד הכלכלה ואשכול נגב מזרחי שואפים לייצר בשנים הקרובות אקו סיסטם שתומך בתעשייה, נוכח בשטח ומסנכרן בין כל הגורמים מתוך היכרות עמוקה עם מאפייני האזור הספציפיים על-מנת שכל תושבי הנגב יוכלו ליהנות מההתפתחות המואצת ולקחת בה חלק.

מנכ"ל משרד הכלכלה דוד לפלר: "משרד הכלכלה מאמין בפיתוח אזורי, יש אתגר בתחום הקצאת הקרקעות ולנו יש את המנדט לעזור לפריפריה עם העדפה לפריפריה הרחוקה עם אזורים לתעשייה איכותית".

ראש עיריית ערד ניסן בן חמו: "כראש עיר שנאבק על הקמת אזורי תעשייה, אני מאמין בתהליכים אזוריים שנהנים מיתרון הגודל. אנחנו לא מחכים שהמדינה תפתור לנו את הבעיות, מאתרים יזמים ודוחפים את התפתחות האזור קדימה. אני מודה למשרד הכלכלה על ההחלטה לפתח את אזורי הארץ המרוחקים".

ראש מועצת כסיפה עבד אלעזיז נסאסרה: "אני מקווה שההשפעה האירועים שהתרחשו לאחרונה במגזר תחלוף מהר מאד. עלינו לקדם יצירה של עוגני תעסוקה ומנועי צמיחה. ערד וכסיפה הם ישוב אחד ואנחנו רוצים להמשיך לעבוד יחד בשיתוף פעולה. יש לנו גורל ועתיד משותפים".

מנכ"ל אשכול נגב מזרחי אליעזר יעקב: "אנחנו מקדמים שיתופי פעולה בתחום ההיי-טק ומשקיעים בפרויקטים חינוכיים, כדי לייצר תשתית של כוח אדם איכותי המתאים לתעשיות המתקדמות מתוך מחשבה על דור העתיד. הקמת המנהלת האזורית היא חלק מהתשתיות הנחוצות כדי להביא לכאן מקומות תעסוקה איכותיים עבור תושבי הנגב".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load