• 07 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

וועדת המשנה למודיעין נפרדה מראש המוסד יוסי כהן

ועדת המשנה למודיעין, שירותים חשאיים ושו"ן, בראשות ח"כ אורנה ברביבאי, קיימה היום ישיבה מיוחדת בה נפרדה מראש המוסד לתפקידים מיוחדים, יוסי כהן, אשר מסיים את תפקידו בעוד מספר ימים.

צילום: דוברות הכנסת

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

ועדת המשנה קיבלה סקירה מקיפה אודות פעילות המוסד בהובלת כהן בין השנים 2016-2021, וכן ניתוח המגמות והאתגרים של ישראל לשנים הקרובות.

חברי ועדת המשנה הודו לכהן על פועלו והביעו הוקרה והערכה על עשייתו למען מדינת ישראל. 

יו"ר הוועדה, ח"כ ברביבאי, הודתה לו בשם הוועדה ואיחלה לו בהצלחה בהמשך. עוד ציינה, כי לכולנו יש מכנה משותף אחד והוא טובת מדינת ישראל. בבדיחות הזהירה אותו מ"הג'ונגל הסוער המחכה לו מחוץ למוסד, בו האתגרים לא פחות גדולים".

כהן הודה לחברי הוועדה ואמר כי המפגש מהווה עבורו סיכום של חמש וחצי שנים בתפקידו ו-38 שנים בהן הייתה לו הזכות לשרת במוסד, במהלכן הופיע פעמים רבות בפני הוועדה. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load