• 07 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ילדה ננעלה ברכב בשכונה ג' - וחולצה על ידי מתנדב ''ידידים''

בלילה חיפש נעדרת ובבוקר חילץ פעוטה. כונן ''ידידים'' חילץ בשלום כבת שנה וחצי שננעלה ברכב בשגגה לעיני אמה. ב''ידידים'' ממליצים לאמץ "כלל מפתח" ולהשאיר את מפתח הרכב תמיד ביד 

צילום: רשת ידידים

הבוקר (שני) בשעה 7:23 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוטה כבת שנה וחצי שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה בסמוך לגן ויצו בשכונה ג' בבאר שבע.

נאור כהן, סג"מ לוגיסטיקה דרום שענה לשיחה במוקד, נענה לקריאה בעצמו והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ נאור את הפעוטה בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

נאור מספר: ״הייתי בביתי, באותה העת שימשתי גם כמוקדן. האבא היה על הקו ואמר שהוא לא באזור ואשתו ליד הרכב כשהבת נעולה בפנים. מיהרתי בעצמי למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותי, תוך דקות הפעוטה חולצה בשלום מבלי לגרום כל נזק לרכב. זה סיפוק גדול בפרט אחרי לילה של חיפושים אחר נעדרת תושבת העיר כשבבוקר יש לי את הזכות לחלץ ילדה קטנה".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור על "כלל מפתח", ושלא לצאת מהרכב ללא המפתח ביד • בעת נעילה צרו קשר עם המוקד במספר 1230 ללא כוכבית.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load