• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רייסדור יזמות בע"מ זכתה במכרז לבניית 119 דירות באופקים

מחיר הדירות המוזלות ישקף הנחה של כ-40% משוויין בשוק: דירת 100 מ''ר תעלה מעט יותר מחצי מיליון שקלים

צילום: יצחק קריספל ומרכז להבה אופקים / CC BY 2.5

רייסדור יזמות בע"מ הוא הזוכה במכרז רשות מקרקעי ישראל  לקרקע בשני מתחמים באופקים לבניית 119 יח"ד, 36 מהן במחיר מופחת.

רשות מקרקעי ישראל פרסמה את הזוכים במכרז לבניית 119 יח"ד בשני מתחמים לבנייה רוויה ומסחר ב"אפיקי נחל שלב א', במסגרת 'דיור במחיר מופחת' באופקים.

במסגרת המכרז שווקו 36 יח"ד הינן במחיר מופחת ו-83 בשוק החופשי. להלן אומדני המחירים לדירות ששווקו במסלול מחיר מופחת: המחיר התחלתי לדירת 85 מ"ר יעמוד על 504,050 ₪.  המחיר התחלתי לדירת 100 מ"ר יעמוד על  591,800 ₪. המחיר התחלתי לדירת 120 מ"ר יעמוד על  708,800 ₪. הדירות יכללו  מרפסת, מחסן וחניה. מדובר במכרז אשר נסגר בהצלחה בתחום תכנית תמל/1034 באופקים.

התוכנית עוסקת ברובע מגורים ואזור תעסוקה בהיקף של כ-7,000 דונם ממזרח לעיר ולנחל אופקים. ניכר כי מימוש התכנית יתרום להיקף ומגוון התעסוקה והמגורים של אופקים בנגב המערבי בהתאמה לצרכי העיר והגדילה הטבעית ותכנית המתאר. מחירי הדירות שנקבעו במכרז משקפים הנחה של  כ-39-40% בהשוואה לדירות דומות בשוק. 

בתכנית דיור במחיר מופחת נקבעה שיטת מחיר מקסימום למ"ר  ומחיר מינימום למ"ר. הזוכה נבחר לפי מבחן דו שלבי, בשלב הראשון - נבחר מי שהציע את המחיר הנמוך ביותר - לרוכשי הדירות - למ"ר. בשלב השני-  מבין מי שהציעו את המחיר הנמוך ביותר למ"ר שהוא המינימום - נבחרה ההצעה של המציע שהציע את התוספת הגבוהה ביותר על מחיר הקרקע, כלומר התמורה המופחתת הגבוהה ביותר.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load