• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יוזמה של דנילוביץ': יוצאי יחידות קרביות יועסקו באבטחת תושבי ב''ש

ראש עיריית ב''ש מנסה לקדם בשבועות האחרונים את היוזמה מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד האוצר, על מנת שניתן יהיה להעסיק את החיילים המשוחררים במשטמות אבטחה - בתנאים של עבודה מועדפת

פשיעה בב''ש (צילומי ארכיון, מתוך רשתות, על פי סעיף 27 א')

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' מקדם בשבועות האחרונים  יוזמה חשובה מול משרד האוצר והביטוח הלאומי, העסקת יוצאי יחידות קרביות (משוחררי צבא) ברשויות המקומיות, במסגרת תוכנית ״עבודה מועדפת״ (שבה הם זוכים למענק כספי מיוחד מהמדינה) לטובת משימות אבטחה והגברת הביטחון האישי, לנוכח גל הפשיעה בעיר ואובדן תחושת הביטחון של התושבים.

מנכ״ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר, השיב בחיוב ליוזמת דנילוביץ' וכעת הנושא נדון עם שר האוצר, ישראל כץ, ועם אנשי אגף התקציבים באוצר כדי להביא לאישור ההצעה.

"מקווה שנצליח במשימה החשובה לאור האתגרים העירוניים, המטרופוליניים והלאומיים. נמשיך לקדם פתרונות ואמצעים אנושיים ודיגיטליים להתמודדות עם אתגרי הביטחון בבאר שבע ובנגב, למיגור הפשיעה ולהגברת תחושת הביטחון", ציין  דנילוביץ'.

כזכור, סוגיית אובדן הביטחון האישי בבאר שבע נחשפה בלא מעט כתבות בברנז'ה NEWS. תחילה, היה ניסיון להכחיש את קיום התופעה, אלא שבעבקות הפרסומים, זרמו עוד ועוד עדויות של תושבים. רק בסוף השבוע הוכה צעיר בעל חזות דתית בעיר ופדופיל חשף את עצמו בפני ילדות באתרים שונים בעיר. ראש העיר עצמו השתתף לאחרונה בהפגנת תושבים שנערכה בכניסה לבאר שבע והביע דאגה ממצב הביטחון בעיר. אגב, השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה, הוא יליד באר שבע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load