• 07 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איים לרצוח חבר פרלמנט יהודי - ונידון לחמש שנות מאסר

אדם שאיים לרצוח את חבר הפרלמנט הצרפתי מאיר חביב  יישלח ל- 5 שנות מאסר

חבר הפרלמנט מאיר חביב (צילום מסך מתוך שידור ערוץ הפרלמנט הצרפתי)

מאת: משה פריאל, גתבנו לענייני חוץ והתפוצות

בסוף השבוע החליט בית משפט פלילי בסמוך לעיר ווישי בצרפת להרשיע בעבירה של איומים ברצח את אחמד מועלק שפרסם מספר קטעי וידיאו אנטישמיים ברשתות החברתיות שכללו איומים ברצח נגד חבר הפרלמנט הצרפתי מאיר חביב בפרט ונגד יהודים בכלל, הכחשת שואה מובהקת ושנאת ישראל. 
 
חבר הפרלמנט חביב הגיע לבית המשפט למתן גזר הדין. "רציתי להסתכל בעיניים של אותה חלאת אדם אנטישמית שביקשה לתלות אותי ולירות בי", אמר חבר הפרלמנט והוסיף: "בסרטונים הרבים, עם אלימות מטורפת, הוא תקף אותי ועוד יהודים מוכרים ופשוט קרא לרצח יהודים.  ראיתי שם אדם שנאכל מבפנים על ידי שנאה כלפי יהודים ומדינת ישראל".

קטע הוידאו בו האיומים על חבר הפרלמנט


הנאשם הורשע בעבירה של איומי רצח, בנסיבות המחמירות של אנטישמיות ונגד אדם המכהן בתפקיד ציבורי ונבחר ציבור.
הוא נידון ל -5 שנות מאסר בפועל, 5,000 אירו פיצויים ו -2,500 יורו בגין הוצאות משפט, שלילת זכויות אזרחיות ועוד.

"אני מבקש להודות לעורכי הדין שלי ולשופט שהוציא גזר דין ראוי, מתאים לחומרת העברה ומכבד את מוסדות הצדק והמשפט בצרפת", ציין מאיר חביב.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load