• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: שבר חלון רכב וגנב קורקינט, פרץ לבתים וגנב כסף

הנאשם, סטס רייצס, תושב באר שבע, פרץ לשני בתים בשד' רגר ובקריית החרדית, נטל ארנקים ובהזדמנות אחרת תועד במצלמת אבטחה מנפץ שמשת מכונית כדי לגנוב מתוכה קורקינט

תיעוד מצלמת אבטחה של אחת הפריצות (ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בסיום החקירה שנוהלה בתחנת באר שבע ביחידה ללחימה בפשיעה, לשכת תביעות נגב הגישה כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים  כנגד סטס רייצס מבאר שבע, החשוד כי פרץ לרכב, אחרי ששבר את השמשה שלו, גנב ממנו קורקינט וכן פרץ לשתי דירות, מהן גנב מזומנים וכרטיס אשראי, עימו ביצע רכישות במאות שקלים. באחד המקרים הנאשם תועד במצלמת אבטחה. 

המקרה הראשון ארעה ב-17 במאי, בשעות הצהריים. הנאשם נסע עם אופניו בעיר העתיקה, הבחין ברכב בתוכו היו פריטים אותם זמם לקחת ללא ראשות, בהם קורקינט. הוא נסע מספר מטרים, אסף חפץ כבד והשליך אותו על שמשת הרכב, לקח ממנו את הקורקינט ועזב את הזירה כשהוא רכוב עליו. המקרה תעוד במצלמת אבטחה.

ב-24 במאי, בשעות הצהריים, הוא התפרץ לדירה ברחוב בן איש חי בקרייה החרדית. הוא גנב ארנק בו 200 שקלים, דולר אחד, המחאה ריקה ומסמכים אישיים. דלת הבית, כך מתברר, הייתה סגורה אך לא נעולה.

מוקדם יותר, ב-16 לינואר, כך הסתבר בחקירה, הוא פרץ בצורה דומה לדירה ברחוב רגר, לקח ממנה רתיק כחול בו היו מסמכים וכרטיס אשראי, עימו ביצע רכישות במאות שקלים בחנויות בבאר שבע. 

לנאשם מיוחסות עבירות של התפרצות וגניבה. כאמור, לשכת תביעות נגב ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load