• 26 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סגני ראש העיר ב''ש: ''מודאגים מהשיח המתלהם ברשתות החברתיות''

סגני ראש העיר ב''ש - חפצי זוהר, טל אל על, שמעון בוקר, גדי מאזוז ושמעון טובול יצאו בקריאה חריגה לנוכח השיח המוקצן ברשתות החברתיות וקראו לכבד אחד את דעתו של האחר

מכתב הסגנים (סריקת המסמך)

קריאה חריגה, עליה חתומים חמשת סגני ראש עיריית ב''ש - חצפי זוהר, טל אל על, שמעון בוקר, גדי מאזוז ושמעון טובול, הפצה הבוקר.

בהודעה מטעמם כתבו: ''אנו, ממלאי המקום וסגני רה''ע באר-שבע, המחזיקים ומייצגים דעות פוליטיות מכל קצוות הקשת של החברה הישראלית, קוראים לכלל תושבי עירנו האהובה ולכלל אזרחי ישראל לכבד את דעותיו ואת עמדותיו של האחר. אנו, כמו כל אזרחי מדינת ישראל, מודאגים נוכח עליית המדרגה בשנתיים האחרונות ובמיוחד בתקופה האחרונה, של שיח מתלהם ולא מכבד המופץ ברחובות ישראל ובעיקר ברשתות החברתיות''.

''עלינו לזכור, שעל אף עמדותינו הפוליטיות השונות, כולנו נמשיך להיות אזרחי מדינת ישראל ותושבי העיר באר- שבע, הידועה כמסבירת פנים ברוח מסורת אברהם אבינו. למילים יש כוח ולנו האחריות עליהן''.

המכתב מגיע על רקע השיח המתלהם ברשתות החברתיות למיניהן ולא רק בהן. רק לאחרונה, במהלך הימים שקדמו למבצע ''שומר החומות'' וגל המהומות שפרץ בערי ישראל, בהן בנגב, המשטרה חדרה לקבוצות וואצאפ וטלגראם והזהירה את המשתתפים, שאיימו לבצע מעשים. במספר מקרים בוצעו מעצרים. אף כי היה נדמה שהעניינים נרגעו, בימים שלפני השבעת הממשלה וחודש הגאווה החל שיח מתלהם, מסוכן ואלים. 

תגובות

End of content

No more pages to load