• 29 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בלעדי לברנז'ה NEWS: חביב יעמוד בראש וועדת החקירה לרצח חלימי

צרפת: חקירה פרלמנטרית תוקם על פרשת שרה חלימי- חבר הפרלמנט מאיר חביב יעמוד בראשה

חבר הפרלמנט מאיר חביב (צילום מסך מתוך שידור ערוץ הפרלמנט הצרפתי)

מאת: משה פריאל, כתבנו לענייני חוץ והתפוצות
​​​​​​​

מפלגת המרכז udi הודיעה כי תקום ועדת חקירה פרלמנטרית בעקבות פרשת שרה חלימי. בצרפת, לכל מפלגה יש יכולת אחת לשנה ליזום ועדת חקירה פרלמנטרית ומפלגת הudi  החליטה לנצל את זכותה על מנת לחשוף את האמת סביב הפרשה. מי שיכהן בראש הוועדה הוא חבר הפרלמנט מאיר חביב שיזם את הבקשה לוועדת החקירה בנושא. במסגרת סמכותה, הוועדה תוכל לזמן שוטרים, עדים, שופטים, שרים ועוד במטרה לבחון את התנהלות המשטרה ומערכת המשפט בפרשה. שרה חלימי נרצחה על ידי שכנה כשהושלכה מחלון ביתה. 

מאיר חביב הגיב לדברים ואמר:   "אני נרגש להודיע כי בעוד מספר שבועות תוקם ועדת חקירה פרלמנטרית על הליקויים שעלו בפרשת שרה חלימי. מפלגת ה- UDI בחרה בהצעה שהגשתי, כדי לשפוך אור על פרשת שרה חלימי. יחד עם חברת הפרלמנט קונסטנס לה-גריפ מהמפלגה הרפובליקנית, אספנו כמעט 80 חתימות לטובת הקמת וועדת החקירה: ממרין לה פן לריצ'רד ליוגר; מפיליפ גוסלין לפרנסואה פופוני, 6 מפלגות פוליטיות מיוצגות. לצערי נציג אחד ממפלגות השמאל בצרפת לא חתם על הבקשה וגם נציגי מפלגת השלטון כמעט ולא חתמו.
כמה עצוב ! 
אני אעשה יחד עם קונסטנס לה גריפ כל שביכולתי כדי לחשוף את האמת בפרשת שרה חלימי."
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load