• 26 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חדשות טובות: דימונה ואשקלון זכו בפרס החינוך

''הרשויות שזכו מתאפיינות ברמת חינוך גבוהה וביכולת לפתח מענים לכל קשת התלמידים, ממצטיינים ועד מתקשים''

רם זהבי, מנהל מחוז הדרום במשרד החינוך עם תומר גלאם, ראש עיריית אשקלון ובני ביטון, ראש עיריית דימונה (צילום: דוברות משרד החינוך)

מאת: משה פריאל

מנהל מחוז הדרום במשרד החינוך, רם זהבי, על זכייתן של אשקלון ודימונה בפרס החינוך הארצי לרשויות מצטיינות: "זכייתן של דימונה ואשקלון בפרס החינוך הרשותי היא יום חג ובשורה גדולה למחוז כולו. הפרס הוא הוכחה כי מערכת החינוך מהווה מנוע צמיחה להתפתחות חיי קהילה. הרשויות שזכו מתאפיינות ברמת חינוך גבוהה וביכולת לפתח מענים לכל קשת התלמידים, ממצטיינים ועד מתקשים, ביכולת להצטיין בקידום מעורבות קהילתית- חברתית. 

דימונה ואשקלון מאופיינות בתנופת בנייה כחלק מהסכמי הגג להרחבת ההתיישבות בנגב. מוסדות החינוך ברשויות הללו הם חלון ראווה המהווים אבן שואבת לזוגות צעירים הבוחרים להעתיק מגוריהם ולהתיישב בערי הדרום. 

צוותי החינוך מהווים מודל לחיקוי עבור תלמידיהם, הם מהווים דוגמה אישית עבור תלמידיהם. 

אני מברך את ראשי הרשויות בני ביטון ותומר גלאם ואת מנהלי מחלקות החינוך ד"ר מקס פרץ ויובל זוזט על זכיית עירם בפרס היוקרתי".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load