• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יסמין פרידמן, חברת הכנסת הראשונה מבאר שבע

חברת כנסת ראשונה מבאר שבע בכנסת ה-36: יסמין פרידמן, מסיעת יש עתיד, המוכרת לתושבי באר שבע כפעילה מאוד בתחום הרווחה וסיוע לאוכלוסיות נזקקות

יסמין פרידמן (צילום: דוברות מפלגת יש עתיד)

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת 

חברת מועצת עיריית באר שבע יסמין סקס פרידמן בת 48 תושבת באר שבע  תכנס כחברת כנסת מטעם מפלגת יש עתיד בממשלה ה-36. יסמין פעילה חברתית ידועה בבירת הנגב שבמשך שנים פעלה בתחום הרווחה ועזרה לאוכלוסיות נזקקות .נשים חד הוריות מחוסרות  דיור , ואוכלוסיות חלשות. פעלה בתחום איכות הסביבה והתמקדה בעיקר בנושא בעלי חיים מוזנחים.

מתי נודע לך על בחירתך?
"כמה שעות אחרי השבעת הממשלה התפטרו שני שרים מחברותם בכנסת ובמסגרת החוק הנורבגי שובצתי."

איך ההרגשה? 
"מאוד נרגשת המלווה בתחושת אחריות . לך אני אומרת שאני גאה מאוד להיות האשה הבאר שבעית הראשונה הנכנסת לכנסת. שמחה ששברתי עוד תקרת זכוכית כאשה ואני מקווה לראות נשים נוספות מבאר שבע פועלות בכוון זה".

באילו תחומים את מצפה לפעול?
"אני ממוקדת מטרה בתחומים שעסקתי בהם במשך השנים .בנושאי חברה רווחה ואיכות הסביבה וכמובן לייצג את באר שבע והנגב. זו חובתי משום שבאר שבע היא חלק ממני."

האם ידוע לך כבר באיזה וועדות תשמשי כחברה?
"בקשו ממני לבחור באיזה ועדות הייתי רוצה כמובן זה לא אומר שמה שאבחר אקבל. אני מניחה שרק מחר אדע."

איזה וועדות את רוצה?
"הגנת הסביבה ,רווחה ועבודה,שויון מגזרי ומעמד האשה ,פניות הציבור גם מאוד מעניין אותי."

ואיך הגיבה המשפחה?
"כולם נרגשים תומכים ושמחים זה מעמד מרגש ביומים האחרונים אני מקבלת המון טלפונים והודעות וזה מחמם את הלב. אבל כמובן חובת ההוכחה היא עלי".

ומה רוביק ראש העיר איחל לך?
"כמובן שאיחל בהצלחה ושהוא שמח בעבורי, על תשכח שכהנתי במועצת העיר 7 שנים שהיו עבורי הכנה ולמידה ובלי ספק כלים אלה יעזרו לי עכשיו בעבודתי הפרלמנטרית".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load