• 30 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טקס חילופי שרים במשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

השר עודד פורר: ''המשרד הוא נתיב מרכזי לקידום ולפיתוח  יישובי הנגב והגליל והפיכתם לישובים חזקים''

טקס חילופי השרים. צילום: לע''מ

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

בטקס חילופי שרים במשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל במעמד השר הנכנס עודד פורר (ישראל ביתנו) והשר היוצא אריה דרעי,(ש"ס).

אמר השר היוצא דרעי: "זה אולי המשרדים היחידים שלא מפסיקים לייצר עוד ועוד, שר שרוצה לעבוד באמת יודע שזה המשרד שדרכו אפשר לבצע הרבה דברים.גם כשלא העה תקציב המשרד הזה עבד והיה המשרד הראשון במבצע שומר החומות שהוציא תושבים להפוגות.אני רוצה להודות למנכ"ל  המשרד אריאל משעל ולצוות המשרד הנהדר,אוכלוסיות המשרד הזה הם האוכלוסיות הכי חלשות במדינה ישראל ועד לפני מספר שנים אף אחד לא הגיע אליהן ויש עוד הרבה תחומים שאפשר לפתח.אני מקווה שעודד ישמור את מה שיש ויוסיף עוד ועוד. עודד מגיע עם יכולות גם בצד הביצועי וגם היכרות עם הכנסת ואני מקווה שהמשרד יהנה מזה. אני מאחל לך עודד באופן אישי הצלחה מצד שני אני מאחל לעם ישראל שמהר מאוד נצליח לפרק את הממשלה."

השר הנכנס החדש עודד פורר אמר:"המשרד הוא נתיב מרכזי לקידום ולפיתוח יישובי הנגב והגליל והפיכתם ליישובים חזקים,יציבים ואיתנים כלכלית. בתקופה הקרובה נחזיר עטרה ליושנה וננגישאת ההשכלה הגבוהה,נחזק את שירותי הבריאות ואת התעשייה הישראלית,נעודד עסקים קטנים ובינוניים בםריםרייה במטרה לעודד עלייה ליישובי הנגב והגליל אך בעיקר להביא יותר ויותר תושבים מהמרכז אל הפריפריה. השר הנכנס פורר לא נשאר חייב לשר דרעי שאיחל לממשלה לא להאריך ימים והשיב:"צר לי לאכזב אותך אין לנו תוכניות לקדנציה קצרה."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load