• 30 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סגן ראש עיריית ב''ש, שמעון בוקר, נבחר לסגן  יו"ר הליכוד העולמי

בוקר התבשר על המינוי מפיו של דני דנון, יו''ר הילכוד העולמי. הליכוד העולמי היא תנועה בינלאומית המאגדת את תומכי ופעילי מפלגת הליכוד ברחבי העולם

שמעון בוקר, סגן יו''ר הליכוד העולמי (צילום: דיאגו מיטלברג)

מאת: משה פריאל,כתבנו הפוליטי

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת הליכוד המקומי נבחר לתפקיד סיו"ר הליכוד העולמי . לכתבנו הוא סיפר :"אתמול מאוחר בלילה מתקשר אלי דני דנון, יו"ר הליכוד העולמי ומודיע  לי שמח לבשר לך שכעת נבחרת לתפקיד סיו"ר הליכוד העולמי אנחנו נעשה דברים טובים ביחד".

עוד הוסיף בוקר:"המטרה העיקרית בתפקיד זה הוא בראש וראשונה לשווק את מדינת ישראל בארץ ובעולם. לצערנו הדימוי של מדינת  ישראל בעולם הוא בכי רע. בנוסף נקדם בנמרצות את שיתוף הפעולה של הליכוד העולמי לליכוד בישראל שיהיה פורה יותר ויגיע עד קצוות העולם."

יש לציין כי הליכוד העולמי היא תנועה בינלאומית המאגדת את תומכי ופעילי מפלגת הליכוד ברחבי העולם ,תפקידי התנועה הם,הסברה אודות פעילות המפלגה בעולם,קיום דיונים אידיאולוגים והפצת ערכי המפלגה. הארגון פועל בכ-46 מדינות ,ובהן צרפת ,אוסטרליה ,ארה"ב ,טורקיה,תונסיה,הודו ברזיל ,מרוקו ועוד.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load