• 25 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהג בלי רישיון לבית הספר - וירה בזמן שהילדים היו במקום

קוסאי אבו עראר, בן 20, שנהג ברכב מבלי שהוציא רישיון מעולם, פתח בירי בבית ספר בערוער, בזמן שהילדים שהו במקום. הפרקליטות: ''עבירות שמבוצעות באמצעות נשק חם הפכו למכת המדינה והאיזור''

(צילום הדמיה: STEVEBP/ PIXABAY)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד הנאשם, אשר הגיע לאור יום לבית הספר הטכנולוגי בערוער וירה מנשק חם בזמן שהילדים נכחו בו.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עמית גינת, בתאריך 23.05.21, הגיע הנאשם קוסאי אבו עראר, בן 20, ברכב בשעות הצהריים לבית הספר, כאשר אין ברשותו, ומעולם לא היה לו רישיון נהיגה, וזאת על מנת להיפגש ולדבר עם קרובת משפחתו הלומדת בבית הספר. לאור סירובו של מנהל בית הספר, עזב הנאשם את המקום וכשעה לאחר מכן, הגיע שוב לבית הספר, כשהוא נושא עימו נשק ללא היתר כדין, יצא מהרכב והחל לירות באמצעות הנשק לכיוון קראון בו שהה שומר ואנשים נוספים.  

כתוצאה מהירי שביצע הנאשם, פגעו מספר כדורים מסוג 9 מ"מ בקראון וברכבו של המנהל אשר חנה בסמוך וגרמו להם נזק.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות נשק (החזקה ונשיאת נשק ותחמושת), ירי מנשק חם ועבירות נוספות.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר צוין, כי "עבירות שמבוצעות באמצעות נשק חם הפכו למכת המדינה והאיזור וגובות קורבנות רבים בנפש. אם ישוחרר המשיב קיים סיכון שיחזור ויבצע עבירות מסוג זה ויסכן את הציבור".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load