• 29 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: גנבי הרכב בעיר העתיקה לא ידעו כי המשטרה עוקבת אחריהם

כתב אישום הוגש נגד טארוק אלקרינאוי, מרהט, על גניבת רכב מחניון בעיר העתיקה, במשטרה להעביר אותו לרשות הפלסטינית

רגע גניבת הרכב הלבן (צילום: משטרת ישראל)

כתב אישום הוגש נגד טארוק אלקרינאוי, תושב רהט, על כי ב-10 ליוני, סמוך לשעה 15:55, עקב ביחד עם חשוד אחר אחר נהגת רכב, שנסעה מאשל הנשיא לבאר שבע והחנתה את רכבה, יונדאי לבנה, בחניון שברחוב אצ''ג, בכניסה לעיר העתיקה. מדובר בחניון צדדי, שהנאשם סבר שאין מי שיפקח עליו. אכן, שורת עצים מסתירה כביכול את הנעשה בחניה, אבל גם שוטרים וגם מצלמות מפקחות על הנעשה בו.

וידאו: תיעוד הפריצה והגניבה לרכב (צילום מצלמת אבטחה: משטרת ישראל)


מה שהנאשם לא ידע, הוא כי המשטרה פוקחת עיניים מגוון אמצעים - משוטרים גלויים וסמויים ועד למצלמות אבטחה - בהן גם סמויות. בעלת הרכב החנתה את רכבה ויצאה ממנו והנאשם ניגש, פרץ אותו ונסע מהמקום, כשמי שסייע לו נוסע אחריו. הנאשם נעצר בפעילות שוטרי תחנת באר שבע מהיחידה ללחימה בפשיעה. בעקבות הממצאים  הוגשו כתב אישום ובקשת מעצר עד תם ההליכים בידי לשכת תביעות נגב.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load