• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתבי אישום נגד תושבי הפזורה - בשל הפרות הסדר ב''שומר החומות''

5 הנאשמים השתתפו בהפרות הסדר בכביש 25 בכניסה לשגב שלום. כשהם רעולי פנים, הם יידו אבנים כנגד שוטרים וניידות

מעצר חשודים בנגב (צילום: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום ובקשת מעצר נגד 5 נאשמים, תושבי הפזורה הבדואית, המייחס להם ביצוע עבירות של יידוי או ירי של אבן או חפץ אחר לעבר כלי תחבורה, נסיון לתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות והתפרעות.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עורכת הדין אלכס דרנבוים, ב-11 במאי  נטלו הנאשמים יחד עם אחרים חלק בהתפרעויות והפרות סדר בכביש 25 בכניסה לשגב שלום במהלך מבצע "שומר החומות" וכשהם רעולי פנים, ידו מספר רב של אבנים לעבר ניידות המשטרה והשוטרים.   

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

הבוקר פרסמה משטרת ישראל כי בתום חקירה משולבת של משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי של שבעה חשודים תושבי הדרום שהיו מעורבים בהפרות סדר אלימות במהלך מבצע ״שומר חומות״, הוגשו היום כנגדם כתבי אישום ובקשות מעצר.

בתום  חקירה סמויה, שנוהלה ביחידת הונאה דרום ובשיתוף יחידות משטרה נוספות ושירות הביטחון הכללי, נעצרו החשודים ב-14 ביוני.

החשודים בשנות ה- 20 לחייהם , תושבי הפזורה הבדואית , אשר על פי החשד השתתפו במספר התפרעויות והפגנות אלימות בדרום הארץ ויידו אבנים לעבר כלי רכב ואנשי משטרה, במהלך מבצע ״שומר החומות״ בחודש מאי 2021. לאחר מספר הארכות מעצר, הוגשו היום כתבי אישום ובקשות מעצר כנגד חמישה חשודים על ידי פרקליטות מחוז דרום, שני חשודים נוספים שוחררו למעצר בית.

''המשטרה תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה כנגד פורעי חוק ותביא למיצוי הדין איתם'', נמסר מהמשטרה.

''הפרקליטות רואה בחומרה רבה התנהלות של הפרות סדר ופגיעה באנשי כוחות הביטחון , ותפעל בנחישות ביחס לכל פורעי חוק המבקשים להפר את הסדר הציבורי'', נמסר מהפרקליטות.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com ​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load