• 30 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סטודנטים מחדשים את הגינות השכונתיות - ויוצרים שייכות לעיר

במסגרת הפרויקט ''עושים בניין'' המשותף לאגודת הסטודנטים בבן גוריון ולעיריית באר שבע, סטודנטים מחדשים גינות בבניינים משותפים, יחד עם דיירי הבניין

צילום: אדיר כהן

בימים אלה הגיע לסיומו פרויקט "עושים בניין" בשיתוף של האגודה הסטודנטיאלית בן גוריון יחד עם עיריית באר שבע, למען התחדשות בשכונות הוותיקות. במסגרת הפרויקט, סטודנטים וסטודנטיות לקחו חלק בשדרוג ושיפוץ גינות בבניינים משותפים ביחד עם דיירי הבניין. 

לדברי היוזמים, הפיילוט התחיל בשכונה ד' ברחוב סוסו הכהן ובשכונה ב' ברחוק ביאליק, מדובר בהתחדשות שכונתית ותמיכה בקהילות המחדשות את המרקם הפיזי-חברתי  בבאר שבע.

דובר האגודה, זיו ברבי: " מיזמים כאלה מקדמים את תחושת השייכות של הקהילה הסטודנטיאלית אל העיר באר שבע, מעודדים שיתופי פעולה, יוצרים קשרים בין-אישיים חדשים והופכים את המרחב של כולנו לנעים וככזה שכיף לחיות בו".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load