• 27 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בנזין לא תקין נמצא בתחנת דלק בב''ש

אגף הפיקוח במשרד האנרגיה איתר התקלה במהלך בדיקה שיגרתית. בעלי התחנה התבקשו להחליף את מלאי

צילום המחשה. קרדיט: Image by Rudy and Peter Skitterians from Pixabay

דגימת בנזין, שנלקחה ביום שני,  על ידי דוגם של המעבדה הכימית בבית העמק, במסגרת חוק משק הדלק, מתחנת הדלק "אליה א.ד.ש בע"מ" שבבאר שבע נמצאה כלא תקנית. מינהל הדלק והגז הורה לבעלי התחנה להפסיק את שיווק הדלק עד להחלפת המלאי, כך נמסר ממשרד האנרגיה. הדגימה נלקחה  מתחנת הדלק,  הממוקמת ברחוב הפועלים שבבאר שבע (מספר תחנה 934).

לאור זאת, הודיע נציג מינהל הדלק והגז למנהלי התחנה כי עליהם להפסיק את שיווק הבנזין במיידית עד להחלפת המלאי והזמנת בדיקת מעבדה לבנזין, וכי רק כשתתקבל תוצאה תקינה, יוכלו לחזור ולשווקו בתחנה.

אגף הפיקוח במשרד האנרגיה דוגם את מלאי הדלקים השונים בתחנות הדלק ברחבי הארץ באופן קבוע, ופועל על מנת להבטיח כי הדלק שנמכר לצרכנים הינו איכותי ותקני. רשימת תחנות הדלק שאינן עומדות בתקן מפורסמת באתר המשרד: https://www.gov.il/he/departments/general/gas_stations.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load